10.3.2018

28.kolo soutěže

Kroměříž "A" - VHK  9:5  (3:1) (3:2) (3:2)

střely na branku30:34 (8:11) (9:13) (13:10)

góly:  12:20 Frolo (Javorský), 26:07 Kotrla, 32:50 Ostrčil, 50:10 Frolo (Kučný), 51:22 Ostrčil (Kotrla)

sestava: Mikulka (11. Bitala) - Kočí K., Zeťák, Zezulka, Kotrla, Ostrčil - Pala, Škrabola, Javorský, Frolo, Kučný - Pavliš, Štípák, Fojtů, Malčík, Vrba, Hřava J.

z doslechu: dnes si s dovolením vypůjčím komentář z kroměřížských stránek, neboť mnoho jsem se toho od našich přítomných nedověděl; takže (cituji):

"Do Kroměříže přijeli mladší žáci Vsetína a v úvodu zápasu nás přehrávali. Hanáci se ale zlepšovali, poctivě bránili a několikrát se vyznamenal gólman Dan Kobliha. Při druhém souvislejším pobytu v útočném pásmu trefíme v 8. minutě vedení. A brzy po dokonalém brejku a blafáku odskočíme na 2:0. Ve 13. minutě Vsetín napálí břevno a vzápětí sníží na 2:1. Konec třetiny už patří bojujícím Hanákům, těší je náskok 3:1. Druhé dějství nabídne po gólu oběma stranám, je to 4:2 pro Kroměříž. V polovině duelu proměníme přesilovku a šestou trefu si připíšeme ve 33. minutě. Po famózní souhře celé pětky zametáme do prázdné. Na 6:3 však houževnatý Vsetín sníží okamžitě...Třetí část je dlouho bezgólová, ale ve 49. minutě už to vyjde našim. Hosté však záhy snižují na 7:4. A ucítí šanci třeba i vyrovnat. Jsou draví, smělí, agresivní. Stáhnou stav na 7:5. My si ale jdeme za svým ve velkém finiši! Orazíme tyčku a zasadíme Vsetínu ještě dva kusy!"