3.3.2018

27.kolo soutěže

VHK - Technika Brno  5:5  (3:2) (2:1) (0:2)

střely na branku34:51 (15:18) (13:18) (6:15)

góly:  2:47 Kovář (Zezulka, Kučný), 12:05 Ostrčil (Škrabola), 17:54 Kovář (Ostrčil), 31:27 Ostrčil (Kovář), 35:48 Pavliš (Kočí K.)

sestava: Vilém - Škrabola, Ondruš, Kovář, Ostrčil, Zezulka - Kočí K., Pala, Kučný, Javorský, Frolo - Pavliš, Kukula, Fojtů

z doslechu: zápas s vedoucím týmem soutěže přinesl dle očekávání z obou stran velmi pěkný hokej, hosté prokázali svou velkou herní kvalitu, ale i náš celek ukazoval, že v této sestavě se můžeme bez obav měřit s těmi nejlepšími ligovými soupeři; celých 40 minut bylo utkání herně i strřelecky velmi vyrovnané, Technika hýřila výborným pohybem a neustálou střelbou, nicméně tím, kdo měl navrch ve skóre byl náš tým, kterému se podařilo nastřádat do závěrečné třetiny dvoubrankové vedení a naději na výhru; bohužel, v závěru zápasu hosté ještě přidali a zaslouženě se jim také podařilo skóre srovnat; výsledkem je tedy spravedlivá dělba bodů a moc pěkný zápas, lepšího soupeře už do konce sezóny asi těžko potkáme...; celému týmu tedy míří velká pochvala:-)