12.3.2017

27.kolo soutěže

Uherský Ostroh - VHK  2:9  (0:4) (0:3) (2:2)

střely na branku24:53  (5:18) (6:19) (13:16)

góly: 0:59 Urban, 1:15 Krajčík (Turek), 6:45 Kuchařík (Mikula), 18:55 Kočí (Mikula), 20:13 Kočí, 20:55 Turek, 21:30 Kuchařík (Dědek, Mikula), 52:03 Dědek (Kuchařík, Kočí), 57:41 Antolák

sestava: Krňa - Navrátil, Mikula, Dědek, Kočí, Kuchařík - Caletka, Velikovský, Macháč, A.Kašpar, Urban - Matějíček, Machů, Turek, Krajčík, Zigmund, M.Kašpar, Antolák

pohled z tribuny: tohle byl vcelku jednoduchý zápas, náš tým na domácí od začátku vletěl a přišpendlil je do vlastního obranného pásma; rychle jsme vedli 0.2, do přestávky jsme vedení ještě navýšili a měli jsme utkání plně ve své moci a pod kontrolou; samozřejmě, jak už to tak bývá, chlapci začali spíše vymýšlet, předržovat puky a hra trochu začala postrádat onu hokejovost a jednoduchost; hned zkraje 2.třetiny si slabší chilku vybral domácí gólman, který jinak nechytal špatně, za minutu a půl lovil ze sítě další tři puky a bylo opravdu vymalováno; náš tým pak už utkání dohrával, domácí v té závěrečné periodě opticky hru srovnali a dokázali i debakl korigovat, nicméně to už prostě bylo za zcela rozhodnutého stavu, kdy o nic nešlo; máme to za sebou, zbývají nám poslední tři krůčky k ligovému zlatu, tak jsem zvědav (Kroměříž, Kometa a derby s Bobrem...věru těžká trojkombinace, ale hratelná:-)