Kometa Brno - VHK  4:3 (0:1) (3:1) (1:1)

střely na branku 24:33 (7:12) (11:11) (6:10)

góly: 14:28 Dědek (Matějíček), 28:56 Dědek, 55:00 Matějíček (Krajčík)

sestava: Růžička - Mikula, Krajčík, Matějíček, Juráň, Dědek - Machů, Šedlbauer, Kovář, Zigmund, Antolák - Matějová, Chovančík, Máčala, Svěrák, Ostrčil

pohled z tribuny: tak než jsem si v ochozech odhadem mezi 30. až 50.minutou zdřímnul (přátelé, ten postup mužů v Třebíči mě opravdu zmohl:-), měl jsem pocit, že hrajeme velmi dobře, nicméně soupeř byl taktéž výborný (což se ostatně i očekávalo); hra v rychlém tempu ze strany na stranu, z níž jsme v 1.třetině vytěžili i jednobrankové vedení; vyrovnávací branka Komety je však to poslední, co jsem viděl, no a když jsem se opět vrátil mezi "živé", záhy jsem viděl naší vyrovnávací  branku na 3:3; podle všeho by asi remíza z tohoto klání byla spravedlivá, leč rozhodčí byli proti a darovali domácím tři minuty před koncem zápasu docela přísnou přesilovku (ač v mlhách, vím, že se mi to vůbec jako faul našeho hráče nezdálo); Kometa nabídnutou příležitostí nepohrdla, přesilovku bleskově využila a srovnat už nám do závěrečné sirény nedovolila; je to škoda, ale jednou ta série 13 zápasů bez prohry v řadě asi přijít musela, symbolicky jí pak ukončila našemu týmu právě Kometa, která byla posledním celkem, jenž nás dokázal porazit (29.10.2017);