25.2.2017

25.kolo soutěže

Zlín - VHK  6:7  (2:2) (3:0) (1:5)

střely na branku35:32  (15:12) (14:10) (6:10)

góly: 0:32 Kočí (Kuchařík), 13:19 Kočí (Kuchařík), 51:25 Urban (Antolák), 52:30 Kočí, 54:50 Kuchařík (Kočí), 55:20 Kočí, 58:50 Kočí

sestava: Krňa (25. Růžička) - Caletka, Mikula, Dědek, Kočí, Kuchařík - Velikovský, Machů, Macháč, A.Kašpar, Krajčík - M.Kašpar, Matějíček, Antolák, Zigmund, Urban

pohled z tribuny: dnes jsme se trápili, naše hra rozhodně nebyla optimální a ani moc na dívání; možná se na tom podepsala 14-ti denní zápasová pauza, možná příliš sebevědomí našich borců, kdoví, ale pravdou je, že Zlínu stačil vcelku průměrný výkon, prostě nic extra, a na náš celek to prakticky celé utkání stačilo; sice jsme se hned z první střely ujali vedení a možná se nejen klukům na ledě, ale i nám na tribuně zdálo, že Ševci budou další snadnou kořistí, leč to se všichni přítomní škaredě mýlili; Ševcům dnes navíc přálo i štěstíčko, protože dva góly jsme si srazili do sítě sami, ale to nás nijak neomlouvá, měli jsme zkrátka zabrat a domácí soubor pěkně přejet; to se ale prakticky 50 minut nedělo a v té 2.třetině naše hra přešla do křeče a naprostého zmaru; žlutomodří nám postupně odskočili na rozdíl tří branek (Krňous to zabalil hned zkraje druhého dějství) a i když známe sílu našeho týmu, v dané konstelaci to vypadalo už opravdu hrozivě a neřešitelně; k tomu všemu neudržel Venca nervy na uzdě a koncem třetiny vyfasoval (nutno říct, že naprosto zaslouženě) desítku, čímž se na dobrých 13 minut naše hra rozpadla úplně; Zlín si tak přidal ještě jeden zářez a za stavu 6:2 jsme se pomalu smiřovali s faktem, že letos počtvrté v sezóně prohrajeme; ale hokej je krásná hra...těžko říct, co si Václav na té trestné lavici promítal v hlavě, ale faktem je, že po jeho návratu do hry nám stačilo 5 minut, v nichž jsme domácí tým naprosto zdemolovali a otočili ztracený zápas na svou stranu !!! uff, uff, uff, rád bych vyslovil nějakou pochvalu, ale nějak mi to nejde, náš celek se mi dnes herně nelíbil, pětigólové představení synátora (což by byl kdykoli jindy samozřejmě skvelý počin) naprosto přebíjí fakt, že má Venca díky svému zbytečnému řečnění stopku na další zápas (je to letos jeho druhý vyšší trest, nedávno jsem o tom psal a svaz pár zápasů kvůli tomu dodatečně kontumoval), a tak snad jen jediné pozitivum...kluci to dnes ani za téměř ztraceného stavu nezabalili a porvali se o to derby až do konce; za to skutečně palec nahoru, ale tohle na Kometu určitě stačit nebude...musíme k těm zbývajícím zápasům přistoupit prostě lépe !!!