17.2.2018

25.kolo soutěže

VHK - Boskovice  8:4  (2:1) (1:3) (5:0)

střely na branku51:25 (24:4) (14:15) (13:6)

góly: 8:17 Zezulka (Zeťák), 17:46 Fojtů (Pala), 30:17 Fojtů (Malčík, Kočí), 45:21 Kukula (Javorský, Kučný), 52:24 Fojtů (Zezulka), 53:52 Zezulka (Malčík), 55:52 Javorský (Štípák), 58:00 Zezulka (Kočí)

sestava: Mikulka - Kočí K., Škrabola, Kukula, Javorský, Malčík - Pala, Zeťák, Fojtů, Zezulka, Kučný - Ondruš, Štípák, Vrba, Pekař, Hřava J. - Hřava T., Drozd, Fabián

pohled z tribuny: velice nepovedené vystoupení v podání našeho celku, který opět "nezklamal" a (stejně jako třeba proti poslednímu Uh.Brodu) i dnes se proti naprostému outsiderovi, který dostává všude kam přijede nehezkou gólovou latu, zápasem doslova protrápil až ke kýženému vítězství; ale bolely z toho teda oči až běda a smutno bylo divákovi na duši...; vlažné nasazení většiny týmu, strašné hrubky, doslova tragické nahrávky či spíše neschopnost kloudně posunout puk na spoluhráče, totálně nedůrazná střelba...; Boskovice možná překvapily, že i tam se při té jejich výsledkové mizérii našli dva, tři docela šikovní kluci, ale přesto je náš tým měl jednoduše zmáčknout a přejet; po super výkonu ve Zlíně minulý týden jsme tak na tribuně zažívali muka z nehokejovosti a krkolomného dobývání boskovické branky; v 1.třetině jsme sice protivníka docela slušně zasypali střeleckými pokusy, ale byla to spíše jalová nahození zpovzdálí nebo neškodné šmudly bez síly a přesnosti, s nimiž neměl hostující brankář sebemenší problémy; Boskovičtí směrem dopředu nevymysleli zhola nic, přesto se jim vyvedl jeden brejk, a tak tahle úvodní holomajzna skončila jen naším těsným vedením 2:1; do druhé části hry jsme pak vstoupili ještě hůře a místo změny přístupu k zápasu a přidání na tempu to byl naopak hostující tým, který asi vycítil šanci na úspěch po dlouhých 14 porážkách, byl nám (bohužel) zcela vyrovnaným soupeřem a po našich dalších hrubých chybách a nedůrazu šli zaslouženě Boskovičtí do kabin dokonce s vedením!!!; logicky musela v pauze přijít bouřka jaksepatří, náš tým ve 3.třetině viditelně přidal, zanedlouho srovnal a v posledních osmi minutách dokázal i gólově odskočit; nevím, proč neumíme hrát s celky ze spodku ligy, nevím proč si to náš tým neumí užít a nehraje hokej, jak to umí...; máme to za sebou a lze se asi pouze těšit, že za týden na Kometě se náš celek zase vyhecuje k výkonu, na nějž bude radost pohledět.