25.kolo Valašské Meziříčí - Vsetín  12:5

Valašské Meziříčí - VHK  12:5

střely: -

góly:

sestava: Mikulka - Chovančík, Kunčický, Šedlbauer, Zeťák, Javorský, Juráň, Kovář, Ostrčil, Svěrák, Zezulka, Šlesinger, Malčík, Matějová

pohled z tribuny: utkání jsem věnoval z časových důvodů jen první třetinu, v níž jsem na straně domácích, kteří celkem suverénně vedou ligu, viděl několik výborných hokejistů, jenž svou rychlostí, technickou a i fyzickou vyspělostí dělali našemu týmu veliké problémy; ujali jsme se vedení, ale pak nás Bobři, lépe řečeno jejich první pětka, sevřeli a hokejově přehrávali; bylo vlastně jen otázkou času, kdy nám tam nějaký ten gól spadne; náš celek hrozil z ojedinělých brejků a akcí, většinou se nám dařilo slušně hrát proti zbylým dvěma řadám soupeře, no a i díky dosti nejistému gólmanovi domácích se nám podařilo tu první třetinu nakonec zremizovat na 3:3; celkový výsledek mě však vůbec nepřekvapuje, Bobři prostě svou herní kvalitu nakonec vyjádřili i gólově a zaslouženě zvítězili;