11.2.2018

24.kolo soutěže

Zlín - VHK  4:11 (1:5) (1:3) (2:3)

střely na branku 23:41 (6:16) (10:12) (7:13)

góly: 1:22 Mikula (Dědek), 2:45 Juráň (Matějíček), 5:15 Chovančík, 6:38 Matějíček (Dědek), 10:00 Mikula (Dědek), 26:44 Dědek (Machů), 32:26 Mikula (Dědek), 37:55 Matějíček (Šedlbauer), 41:15 Kovář (Šedlbauer), 52:27 Dědek (Matějíček), 58:57 Dědek

sestava: Křenek T. - Mikula, Krajčík, Matějíček, Juráň, Dědek - Machů, Šedlbauer, Máčala, Kovář, Ostrčil - Matějová, Chovančík

pohled z tribuny: hru kočky s myší nejednou připomínalo derby na ledě Zlína, neboť náš celek v utkání podal výborný týmový výkon plný hokejovosti, na nějž neměli Ševci jakoukoli protizbraň; bylo vidět, že někteří naši hráči už jsou herně i mentálně na hraně přestupu do mladšího dorostu a domácí měli s naším pohybem, důrazem v osobních soubojích i rychlými kombinacemi veliké problémy; o výsledku rozhodla už 1.třetina, v níž jsme za deset minut nasázeli neškodnému domácímu celku pětku gólů se samozřejmostí profesora vyučujícího žáčka; ve zbytku zápasu jsme si vydobytý náskok pohodlně hlídali a i když Berani dokázali skórovat, jejich odstup byl tak velký, že nebylo o vítězi sebemenších pochyb; po vynikjajícím výkonu bereme další zcela zasloužené vítězství..