27.1.2018

23.kolo soutěže

VHK - Warrior Brno  3:3 (0:0) (2:1) (1:2)

střely na branku 32:37 (8:7) (15:16) (9:14)

góly: 20:30 Matějíček (Juráň, Dědek), 36:05 Matějíček (Dědek, Juráň), 57:50 Krajčík

sestava: Růžička - Mikula, Krajčík, Matějíček, Juráň, Dědek - Machů, Šedlbauer, Kovář, Zigmund, Ostrčil - Chovančík, Máčala, Svěrák

z doslechu: zápas se od začátku do konce nesl ve velmi vyrovnaném duchu (na rozdíl od podzimního klání v Brně), s lídrem tabulky náš tým dokázal bruslit i skórovat; ve 3.třetině byli hosté přeci jen o něco aktivnější a přetočili skóre na svojí stranu; na třetí gól, který padl 4 minuty před koncem naštěstí náš celek bleskově odpověděl a oba soupeři se tak rozešli se zaslouženou dělbou bodů; bodová šňůra nám tedy pokračuje a remíza s těžkým protivníkem je určitě výbornou vzpruhou před nadcházejícím derby ve Zlíně...