9.2.2019

22.kolo soutěže

Kroměříž - VHK  5:5 (4:1) (0:3) (1:1)

sestava: Kocyan (30. Souček) - Kočí K., Ondruš, Pala, Škrabola, Fojtů, Fusek, Kovář, Kučný, Pekař, Stodůlka, Vrba, Neumann

pohled z tribuny: od prvních minut jsme měli výraznou herní převahu, domácí se dlouhé pasáže jen horko těžko dostávali do našeho pásma, leč skórovat se nám vůbec nedařilo, a tak přišel trest; po ojedinělém brejku domácí snad z druhé své střely otevřeli skóre; nedůslednost v našem obranném pásmu přinesla zanedlouho druhou domácí trefu a i když jsme bleskurychle snížili, přesto jsme Kroměříži dovolili do přestávky skórovat ještě dvakrát; bylo to přinejmenším velmi kruté až nežzasloužené, nicméně za chyby a nedůslednost jsem byli ztrestáni i když jinak jsme domácí družinu jasně přehrávali; druhí dějství už naplno ukázalo kdo je na ledě pánem a pozvolnými krůčky jsme ukrajovali domácí náskok až jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání; závěr zápasu už tolik branek nepřinesl, náš soubor se ujal vedení, ale tři minutky před koncem Kroměřížští, kteří již měli několik slibných šancí v řadě, zaslouženě dorovnali stav na konečných 5:5; tohle klání nám tedy výsledkově nevyšlo, herně jsme selhali hlavně v koncovce a také důrazu před vlastní brankou, kde jsme domácím dovolili z minima vytěžit maximum;