Hamikovo Hamuliakovo - VHK  6:2  (2:0) (2:2) (2:0)

střely na branku71:10 (21:2) (22:5) (28:3)

góly: 29:20 Ostrčil (Šlesinger), 33:53 Ostrčil

sestava: Vilém - Zeťák, Knebl, Kotrla, Javorský, Ostrčil - Šedlbauer, Prchlík, Máčala, Chovančík, Malčík, Kukula, Šlesinger

pohled z tribuny: slovenský tým od první minuty ukazoval, kdo bude na ledě pánem, byl lepší v podstatě ve všem, hlavně pak v bruslení a práci s pukem; náš celek byl permanentně v kleštích, nicméně po celý zápas výborně zahušťoval předbrankový prostor a když už se Slováci prokousali k zakončení, stál tam dobře připravený Luky; výsledkem pak byl velmi přijatelný stav  po 1.třetině (jen 2:0); ve 2.dějství jsme pak měli i obrovské štestí na všech frontách, neboť Hamikovo orazítkovalo naše břevno bez gólového efektu hned 3x, mělo 3x samostatný nájezd...a vůbec nic z toho (na což někteří klíčoví hráči Hamikova z frustrace reagovali docela nesmyslnými fauly), no a směrem dopředu se nám podařilo z naprosto ojedinělé a lehké střely na zmrzlého gólmana domácích snížit na rozdíl jediné branky, což bylo skvělé; i náš druhý gól v zápase pak padá plně na vrub totálně nejistého brankáře našich hostitelů, když si srazil nevinné nahození od zadního mantinelu "na slepo" do vlastní brány; tím jsme však naší porci hokeje a štěstěny vyčerpali a po zbytek zápasu nám nepomohla ani veliká bojovnost a snaha, soupeř byl hokejově zkrátka úplně jinde a postupně nám tam ty góly zaslouženě nasypal a zvítězil; dnešní porážka byla očekávaná, po právu přišla, ale bylo to se ctí a klukům nelze nic vyčítat;