25.3.2018

10.kolo soutěže (dohrávka)

Boskovice - VHK  2:10 (1:2) (1:5) (0:3)

střely na branku 11:45 (7:12) (4:15) (0:18)

góly: 1:30 Matějíček (Dědek), 7:50 Krajčík, 24:15 Matějíček (Mikula), 32:00 Matějíček (Krajčík), 33:50 Dědek, 38:20 Krajčík, 40:00 Kovář (Šedlbauer), 46:30 Šedlbauer, 50:30 Dědek, 55:00 Matějíček

sestava: Křenek T. - Mikula, Šedlbauer, Matějíček, Dědek, Krajčík - Machů, Svěrák, Kovář, Ostrčil, Kotrla - Matějová, Zigmund, Antolák, Chovančík, Máčala

pohled z tribuny: dnes bylo znát, že už nikomu o mnoho nejde a že náš tým přijel jako jasný favorit, který prostě neprohraje; nám šlo o udržení 4.příčky před Valašským Meziříčím a rozlučku řady opor z řad osmáků s jejich žákovskou érou, což se myslím nakonec podařilo; celá 1.třetina byla hodně vlažná až bezkrevná, domácí, kteří jsou zvyklí na strašlivé debakly, dokonce drželi nadějný výsledek 1:2; od 2.třetiny náš tým ale viditelně přidal, přišly i góly a spustila se očekávaná střelnice a hra na jednu branku; výsledek je pro Boskovice nakonec docela milosrdný, ale to už je vcelku fuk; celému našemu týmu, který v soutěži vybojoval skvělé 4.místo míří za předvedené výkony a týmovou hru velká gratulace, kluci a Peťa mě opravdu moc příjemně překvapili !!!