Zajímavý příspěvek z adresy Alice.Slovakova@seznam.cz

15.12.2013 20:14

Dnes jsem dostal z výše uvedené e-mailové adresy zprávu s výzvou ke zveřejnění. Nemám s tím pražádný problém a jelikož nic necenzuruji (kromě invektiv a sprosťáren) a jsem duší demokrat, uvádím zprávu v plném znění bez jakýchkoli úprav. Můžete na to reagovat dle svého uvážení. Tak tedy:

(citace, zpráva bez oslovení)


Koči 810 min
Kuchařik 729 min
Urban 648 min
Dědek 675 min
Puček 783 min
A Hradil 40 min
Hrna 45 min
M Kašpar 60 min
A Kašpar 130 min
Vavrova  169 min
Sousedik  324 min
Slovak 168 min
Zapasove zatiženi VHK Zlin pro rok 2013  -   2014 Nechceš to zveřejnit Je hokej pro každeho.
Jsou si děti rovne a nebo jsou někteři rov....Jsou treneři pani bohove a kde začina sito v našem sportu.Počital jsem aj turnaj 6.třid

(konec citace, bez podpisu)

Glosa

Jelikož náš web už čte řada lidí bez vazby na naší kabinu, tak bych předně neznalé čtenáře upozornil, že se jmenuji Václav Kočí a v čele žebříčku je můj syn.

Dále pak, protože jde minutáž "Alice Slovákové" do detailu na jednotky, nikoli na desítky, a vzhledem k tomu, že nikdo od Slováků rozhodně nebyl přítomen minimálně na zápase 2.kola 22.9. v Uherském Hradišti, resp. ani na zápase 10.kola 16.11. v Uherském Ostrohu (ale ani na turnaji šestek ve Valmezu - to bych si přece všiml:-), pojal jsem vážné podezření, že můj syn na sobě zákonitě musí mít implantován nějaký mikročip zaznamenávající detailně jeho pohyb na ledě. Syna jsem vysvlékl donaha, ale bohužel musím konstatovat, že jsem žádný čip i přes veškeré své úsilí nenašel (dost mě to znervózňuje). No, nějak to asi přežiju, hlavně aby mi kluk nezačal pípat u pokladen v hypermarketu:-(. O relevanci shora uvedených časových údajů mám velké pochybnosti, ale budiž.

Pokud jde o věcnou stránku věci, pak je jistě věcí trenérů, aby pisateli "Alice Slováková", příp. jiným nespokojeným rodičům, odůvodnili svá nominační a zápasová rozhodnutí. Mimoto každý může rozpoutat diskusi na našem fóru na webu, každý může pisatele zkusit identifikovat a vyjádřit svůj názor na věc osobně (např. před kabinou).

Já využiju již tohoto článku a jako otec hráče No. 1 v žebříčku bych pouze všechny škarohlídy upozornil, že opravdu nemohu za to, že synek má na rozdíl od jiných výbornou imunitu a už 4 roky nebyl nemocen, resp. že s každým kašlíkem a nudlí u nosu neleží doma a vyhýbají se mu zranění (= hraje logicky více zápasů než-li jiní, nemocní - ice time nám naskakuje, že). Rovněž nemohu za to, že mi synka (od 1.třídy elitního útočníka) trenér už druhým rokem dává do obrany a často máme k dispozici jen 2 obranné dvojice, ale 3 útoky (= obránce hraje logicky na ledě více času než-li jiní, to je matematika). Já si to rozhodně nevymyslel. Chce-li někdo hrát více, nechť se dobrovolně přihlásí do našich obranných řad, synka mi tam nahradí a čas na ledě se mu bezesporu v krátké době dramaticky zvedne (bohužel všichni chcete jenom útočit, to si přiznejte). A v neposlední řadě nemohu za to, že máme jen 7 šesťáků (r. 02) do pole a trenér povolává z těch mladších na doplnění zrovna mojeho kluka (= má další porci zápasů, včetně toho turnaje ve Valmezu). Soutěž 6.tříd je úplně jiný hokejový level (už to ví Mára Urban, dnes se o tom přesvědčil Milda Sousedíků ve Vítkovicích...). Pokud to někdo klukům závidí, tak není co (je to dřina bez radosti, neb soupeři jsou úplně jinde). A já si skutečně nejsem jist, zda by "Alice Slováková", Hrňa, Hradil, Vávrová, Kašpeci a další (dle seznamu pisatele shora) byli v této soutěži při jejich současném hokejovém umění nějakým přínosem a že by si ten čas na ledě nějak 'užili'.

A proč hrají mladé "posily" 6.tříd stále i soutěž svého ročníku 03 a zabírají místo dalším? Trenéři mají jistě své důvody, VHK má možná své důvody (možná jsme chtěli někam postoupit, možná nechceme dostávat 30:0 od Kroměříže a Bobrů...). Ale možná taky proto, aby ti kluci z toho hokeje měli aspoň občas radost z vítězství. Já bych totiž pisateli "Alice Slováková" mohl zase namítnout, že můj kluk je 'vláčen' od 4.třídy na výpomoc nahoru, a to jenom proto, že na to má. Ale s ohledem na to, v jaké to v šestkách hrajeme slátané sestavě, má tedy paradoxně zažívat neustálé prohry jenom proto, že je dobrej??? Já mu ten hokej otrávit nechci (stačí, že se musí obětovat pro tým v obraně), a proto jsem rád, že ho trenéři vezmou hrát i za 'jeho' pětky, že si může zahrát i za svůj ročník a pořádně si to taky někdy užít. A neboj se 'Alice', za pětky už Venca, Pučis, Maty a další hrát od ledna nebudou ani minutu (příkaz z vyšších míst VHK). Budeš mít prostoru na ledě vyniknout něúrekom (12 zápasů).

Tož tak. Zdraví Vás Venca   

PS: Teď ale nevím, zda můžu se synkem přijít na ten náš vánoční turnaj 5.tříd...Mám to řešit anketou???