Starší žáci - 7. a 8.třída (r. 2002 a r. 2001)

V sezóně 2014/2015 hrají starší žáci (r. 2001 a r. 2002) spojenou "Ligu starších žáků Zlínského a Jihomoravského kraje". Týmy jsou rozděleny do divize Zlínského kraje a divize Jihomoravského kraje. V základní části hrají účastníci obou divizí proti sobě dvoukolově (doma-venku). V další fázi soutěže pak hrají účastníci již jen ve svém kraji proti dalším klubům ze své divize. Body ze základní části se do nadstavby přenáší. Ze soutěže se nikam nepostupuje ani nesestupuje.

Sezóna 2014/2015 - zápasy

Kompletní přehled zápasů starších žáků (tj. výsledky, komentáře, tabulku po základní části atd.) v 1.polovině sezóny najdete zde (klikni)

mistrovská utkání - nadstavbová část, Zlínský kraj:

1.kolo

3.1.2015

Valašské Meziříčí :  VHK Vsetín

6:4   (0:2) (3:0) (3:2)

góly VHK : 1:15 Pospíšil (Půček), 9:50 Kočí, 41:43 Bouček (Půček), 48:20 Sovjáková (Dohnal)

střely na branku41:35

sestava: Křenek R. (30.Krňa) - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Pospíšil, Houser, Kočí, Půček, Bouček - Vindiš, Chrástecký, Cypris, Tyralík, Heryán, Boháč

pohled z tribuny: fantastický výkon dnes podali naši kluci proti Bobrům, k vidění byl po celých 60 minut krásný, vyrovnaný (!!!) hokej plný šancí na obou stranách, skóre se přelévalo ze strany na stranu a až závěrečné minutky rozhodly o tom, že jsme prohráli; myslím, že jsme domácí dokonale zaskočili, kluci dobře bruslili, ustáli osobní souboje, dokázali si nahrát...paráda; hned z kraje 1.třetiny jsme se ujali vedení po závaru, který rozpoutala v bobřím pásmu naše druhá pětice, a to nám dalo křídla; když jsme se v 10. minutě ujali vedení 0:2, v bobří hale to ztichlo:-); všechny naše řady skvěle plnily své úlohy na ledě, kluci do toho dali obrovskou bojovnost (zde nelze nezmínit absolutně fantastický obranný zákrok Erika...to byla lahůdka), no a všechno dneska korunovali oba naši gólmani; Radim podal doslova famózní výkon (asi jsem ho takhle dobře ještě zachytat nikdy neviděl) a když ho v půlce zápasu vystřídal Krňous...byla to taky spolehlivost sama; Bobry jsme drželi na uzdě, ba co víc, spálili jsme neskutečné věci, a v 1.třetině jsme domácí dokonce přestříleli 10:16 (pro nás naprosto nevídáno); obraz hry se však diametrálně lišil po přestávce, domácí tým na nás vletěl, zle nám celou třetinu zatápěl a zaslouženě zvrátil stav na svojí stranu (přestříleli nás 19:7); další přestávka ale zase nakopla náše kluky, hra se skutečně přelévala, tutovky se množily z obou stran, převrátili jsme skóre na 3:4 pro nás...krásná podívaná (poměr střel 12:12); v závěru utkání jsme bohužel vyrobili pár chybek navíc než náš soupeř a zápas jsme i přes moc pěkně sehranou powerplay prohráli; dneska před naším TÝMEM (!) smekám, úplně všechny do jednoho musím pochválit; kéž bychom v takových výkonech pokračovali v dalších kolech.

2.kolo

10.1.2015

VHK Vsetín : Uherský Ostroh

4:3   (0:1) (2:1) (2:1)

góly VHK : 22:32 Jenáček (Vávra), 35:12 D.Stodůlka (Jenáček, Sovjáková), 42:20 D.Stodůlka (Vávra), 51:37 Jenáček

střely na branku29:21

pohled z tribuny: po velmi povedeném vystoupení našeho týmu v minulém kole ve Valašském Meziříčí předveli naši kluci opět velmi pěkný výkon; v cestě jim stál druhý tým tabulky, který však z Lapače odjel bez bodů; bylo to velmi vyrovnané, dramatické utkání, hra se přelévala nahoru dolů a tenhle hokej musel bavit; všechno to poměřuju našimi poměry, pro nás je vzácné každé vítězství, často jsme byli v roli otloukánků...a najednou hrajeme opravdu pěkné zápasy s týmy z čela tabulky; pochvala míří celému týmu, počínaje oběma gólmany až po posledního hráče v poli; zítra nás čeká pro změnu lídr tabulky z Kroměříže, tak doufám, že jej taky řádně potrápíme...

3.kolo

11.1.2015

Kroměříž  :  VHK Vsetín

5:4   (3:0) (2:3) (0:1)

góly VHK : 23:00 Sovjáková (D.Stodůlka, Dohnal), 25:45 D.Stodůlka (Jenáček), 36:00 D.Stodůlka (Dohnal), 46:20 Vávra (Kočí)

střely na branku31:26

sestava: Krňa (29. Křenek R.) - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Pospíšil, Houser, Kočí, Půček, Bouček - Vindiš, Chrástecký, Cypris, Tyralík, Heryán, Boháč

pohled z tribuny: nepřestávám žasnout, co se stalo s naším týmem přes vánoční svátky, neboť se vstupem do Nového roku hrajou kluci skvěle, skvěle, skvěle; již třetí zápas v řadě nelze než celý tým pochválit za bojovný hokej a krásné, napínavé zápasy; dneska jsme na ledě lídra tabulky špatně začali, tým Kroměříže na nás vletěl a výborným pohybem i krytím puku nás docela točil, nicméně góly jsme dostali spíše takové smolné (ale domácí byli v téhle fázi prostě výrazně lepší a góly si zasloužili); za stavu 3:0 se kluci ale začali osmělovat a pozvolna i na naší straně přibývalo šancí a střel na domácího gólmana; do 2.třetiny jsme už vstoupili pěkně koncentrovaní, bez zbytečného respektu a zápas nabral docela slušné tempo; dvěma góly z kraje třetiny jsme přiměli domácího trenéra k vybrání time-outu, aby kroměřížské kluky probudil, leč nestalo se, dál jsme stále více a více hrozili a třetinu jsme dokonce vyhráli; ve 3.dějství mi pak přišlo, že přebíráme otěže zápasu do své moci, domácí už zdaleka nebyli tak nebezpeční a náš pobyt v útočném pásmu Kroměříže narůstal; pak přišla opravdu nádherná rána golfákem Matese Vávry, která vymetla pavučiny z růžku domácí svatyně, bylo to rázem jen 5:4, Kroměříž už viditelně znervózněla a až do konce zápasu byl k vidění opravdu parádní hokej (ze vsetínského pohledu), který se nám na tribuně moc líbil; je skutečně velká škoda, že to kluci nedotáhli k remíze, ale na výsledku až tak nezáleží, podstatná je hra a ta se nám teda rapidně zlepšila; rozchytali se oba gólmani, fantasticky hraje Jack, který všemu šéfuje a strhává ostatní...zkrátka momentálně nejsme ani pro soupeře z čela tabulky žádný trhací kalendář a to je fajn pocit; snad to není jen lednové vzedmutí, ale bude to v tomhle trendu pokračovat až do konce sezóny; super zápas.

4.kolo

18.1.2015

VHK Vsetín : Brumov-Bylnice

5:7   (1:1) (3:3) (1:3)

góly VHK : 0:45 Sovjáková (Dohnal), 20:27 D.Stodůlka (Sovjáková), 22:12 Půček, 33:35 Dohnal (Sovjáková, Stodůlka), 52:27 Vávra (TS)

střely na branku50:38  (8:13) (17:16) (25:9)

sestava: Křenek R. - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Vindiš, Houser, Kočí, Půček, Bouček - Tyralík, Chrástecký, Cypris, Heryán, Boháč

pohled z tribuny: další infarktový zápas nám připravili naši kluci, kteří pokračují v nastoleném trendu a "trápí" jednoho soupeře za druhým; vydařil se nám vstup do zápasu a už první útok skončil po pěkném rozebrání soupeře gólem v brumovské síti; pak však hosté předvedli, že hokej hrát umí a i díky našim vyloučením se Brumováci dostali na koně a zle nám v obranné třetině zatápěli; tento tlak jsme ale ustáli a 1.třetina tak skončila smírně; po úpravě ledu se nám opět podařilo bleskurychle skórovat a zápas dostal šťávu (na kterou jsme v lednových kláních už vlastně zvyklí); útoky se valily ze strany na stranu, naše první pětka hrála výborně, odskočili jsme na 3:1, soupeř dorovnal...po dvou třetinách svítilo skóre 4:4 a soupeři, který to hrál jen na 10 lidí, začaly trošku ubývat síly; ve třetí části pak naši kluci provětrávali brumováckou obranu docela slušným fičákem, ale pak se bohužel vše zastavilo na pětiminutovém oslabení, které odnesl náš tým za vražení protihráče na hrazení; a Brumov toho stoprocentně využil, když vytěžil dva góly (bohužel, tohle byla rána do vazu); kluci se ale záhy otřepali a do konce třetiny si vypracovali takovou sérii střel, tutovek a závarů před brankou soupeře, že snad jen zázrak a kopec smůly nás připravil o nějaký ten gól (poměr střel 25:9 je docela výmluvný); vyrovnání zkrátka viselo ve vzduchu, leč nepodařilo se; zase jsme tedy prohráli, zase ale po vyrovnaném zápase, v němž jsme v závěru už byli výrazně lepší, zase po lítém boji...to štěstí se určitě v některém z dalších zápasů otočí na naší stranu; dneska super výkon Rádi v bráně, výborná hra celé první pětice a pochvala za bojovnost všem ostatním; v Hradišti to zlomíme ?

5.kolo

24.1.2015

Uherské Hradiště  :  VHK Vsetín

5:8   (1:1) (2:6) (2:1)

góly VHK : 6:04 Jenáček (Stodůlka, Štědrý), 21:01 Sovjáková (Štědrý, Půček), 21:26 Dohnal (Pospíšil), 26:48 Štědrý, 29:09 Stodůlka (Sovjáková, Štědrý), 32:10 Štědrý (Sovjáková), 39:25 Štědrý (Sovjáková), 59:50 Štědrý (Vávra)

střely na branku:  -

sestava: Krňa - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Štrědrý - Pospíšil, Houser, Půček, Bouček, Dohnal - Vindiš, Chrástecký, Cypris, Tyralík, Boháč, Heryán

z doslechu: velmi podařené utkání z naší strany, kluci si šli od první minuty pro vítězství a s posilou v podobě Honzy Štědrého, který v první lajně skutečně zářil, jsme si pro tu výhru taky zaslouženě došli; konečně kluci přetavili tu svojí zlepšenou hru v novém roce i v bodový zisk a soupeři z vrchních pater tabulky by nás rozhodně už neměli podceňovat; super, pochvala všem a jen tak dál:-);

6.kolo

25.1.2015

VHK Vsetín  :  Zlín

6:4   (2:1) (2:2) (2:1)

góly VHK 8:39 Bouček (Pospíšil, Půček), 13:49 Stodůlka D. (Sovjáková, Štědrý), 22:09 Štědrý (Vávra), 35:14 Stodůlka D., 55:12 Vávra (Stodůlka D.), 57:17 Štědrý (Sovjáková)

střely na branku22:33 (5:16) (6:10) (11:7)

sestava: Křenek R. - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Štrědrý - Pospíšil, Houser, Půček, Bouček, Dohnal - Vindiš, Chrástecký, Cypris, Tyralík, Boháč, Heryán

pohled z tribuny: dneska jsme viděli velmi vyrovnaný zápas, tým Zlína předvedl perfektní bruslení i hokejovou kvalitu a v přetahované o výhru jsme se nakonec radovali (světe div se) zase my (!!!); neskutečné je realitou, naši kluci bodují a hrají opravdu moc pěkné zápasy; po laciném vyrovnání na 4:4 to vypadalo na remízu, ale Mates Vávra nachytal zlínského brankáře na švestkách, když jeho ukázkový golfák ze středního pásma zapadl do zlínské sítě; pak už jsme si to pohlídali a i když nás Ševci přestříleli, myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli; veliká pochvala celému týmu, dá se na to dívat, oproti řadě utkání z předvánočního období je to neuvěřitelná paráda; škoda čtrnáctidenní pauzy, která nás teď čeká, ale možná budeme o to víc natěšení na derby s Bobrama a pěkně jim to znepříjemníme (vyhrajeme ???);

7.kolo

15.2.2015

VHK Vsetín : Valašské Meziříčí

7:10   (2:4) (3:3) (2:3)

góly VHK 5:19 Bouček (Štědrý, Půček), 14:35 Půček (Jenáček), 20:33 Stodůlka D. (Štrědrý, Boháč), 26:50 Stodůlka D., 26:56 Štědrý (Bouček), 42:20 Půček (Bouček), 45:30 Jenáček (Štědrý, Boháč)

střely na branku34:43  (9:13) (14:9) (11:21)

sestava: Krňa (20. Křenek R.) - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Štrědrý, Boháč - Pospíšil, Houser, Půček, Bouček, Dohnal - Chrástecký, Cypris, Tyralík, Heryán

pohled z tribuny: 16. vteřina a gól v naší síti (Wabi se trefil zcela osamocen před naším brankářem, a to i v pádu), tenhle obrázek jsme už ale letos viděli tolikrát, že to snad nikoho ani nemohlo rozhodit; kluci nastoupili k soutěžnímu zápasu po celých třech týdnech a musím říct, že to bylo znát; nicméně po "zahřátí" se začal hrát naprosto vyrovnaný zápas, chvíli jsme hrozili my, chvíli Bobři, hrálo se nahoru dolů, šance se kupily na obou stranách...; nemám pocit, že by některý z týmů svého soupeře přehrával, že by měl někdo navrch nebo že by někdo hrál "lepší hokej", bylo to zkrátka absolutně remízové utkání, v němž sehrálo svou roli i štěstí; slyšeli jsme zvonit tyčky na naší straně, na stavu 7:7 naopak neproměnil Honza Štědrý trestné střílení...; v samém závěru zápasu pak Bobři udeřili a dvěma slepenými góly nám ve skóre odskočili; dneska to nebyla z naší strany žádná super hra, ale byli jsme nerozehraní a koneckonců sedm gólů v bobří síti taky není zrovna málo; prohráli jsme po veliké bitvě a ve zbývajících zápasech sezóny se jistě máme na co těšit...;

8.kolo

21.2.2015

Uherský Ostroh  :  VHK Vsetín

9:9   (3:2) (2:5) (4:2)

góly VHK : 7:28 Dohnal (Jenáček), 19:42 Sovjáková (Stodůlka), 24:25 Bouček (Stodůlka), 28:11 Bouček, 28:56 Vávra, 33:51 Kočí (Bouček), 35:28 Kočí (Stodůlka), 41:42 Sovjáková (Boháč), 45:37 Stodůlka (Dohnal, Sovjáková)

sestava: Křenek R. - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Pospíšil, Houser, Půček, Bouček, Kočí - Chrástecký, Cypris, Tyralík, Boháč

z doslechu: velice nadějně rozjeté utkání s ostrožskými habány v čele s domácím gólmanem náš tým nakonec nedokázal dovést k výhře, nicméně celý tým opět zaslouží pochvalu za bojovnost, druhá nejlepší obrana v soutěži byla pokořena hned 9x (!) a kluci vezou z ostrožské arény cenný (a naprosto zasloužený) bodík;

9.kolo

2.3.2015

VHK Vsetín : Kroměříž

7:4   (3:1) (2:1) (2:2)

góly VHK 0:14 Stodůlka D. (Sovjáková), 5:24 Sovjáková (Stodůlka, Štědrý), 19:31 Štědrý (Jenáček), 33:21 Stodůlka D. (Jenáček, Štědrý), 36:56 Bouček (Půček), 50:52 Jenáček, 56:15 Štědrý (Stodůlka)

střely na branku 54:35  (22:16) (16:9) (16:10)

sestava: Křenek R. (40.-45. Krňa) - Vávra, Jenáček, D.Stodůlka, Štrědrý, Sovjáková - Pospíšil, Houser, Půček, Bouček, Dohnal - Cypris, Boháč,Tyralík, Heryán

pohled z tribuny: skutečně parádní zápas dnes předvedli naši kluci a Terezka proti favorizované Kroměříži; bylo to hokejové, bylo to v tempu, bylo se na co dívat; 14. vteřina utkání a z prvního útoku vytěžila naše první trojice vedoucí gól; útok za útokem se řítil do obranného pásma hostů, kteří (podobně jako jejich kamarádi v zápase mladších žáků) jen těžko hledali v úvodu utkání ten správný rytmus; náš tým hrál obětavě, naprosto jistě dnes chytal Ráďa, a tak není divu, že ve 40.minutě to bylo 5:1 pro nás a soupeř se zdál býti na lopatkách; nicméně přišel opravdu smolný gól "do šatny" na 2:5 a ještě smolnější pětiminutovka na samém počátku 3.dějství, kdy dílem nedůslednosti a dílem "nic moc" výkonu Toma v brance, který Radima střídal, to rázem bylo jen o gól; soupeř se zkrátka vrátil do hry; naštěstí to ale kluci ke kýženému vítězství dotáhli a já před všemi do jednoho smekám; dnes jsme byli skutečně jako tým hokejovější, Kroměříž jsme neuvěřitelně přestříleli a další dva bodíky jsou naprosto po právu doma;

10.kolo

7.3.2015

Brumov-Bylnice : VHK Vsetín

8:3   (3:0) (2:2) (3:1)

góly VHK 21:05 Vávra (Půček), 27:16 Dohnal (Sovjáková), 41:12 Dohnal (Kočí)

střely na branku 50:19  (18:3) (20:8) (12:8)

sestava: Krňa - Vávra, Houser, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Pospíšil, Chrástecký, Půček, Kočí, Boháč - Cypris, Tyralík, Heryán

pohled z tribuny: v okleštěné sestavě proti jistému vítězi celé krajské ligy to měli kluci opravdu těžké; nečekali jsme zázraky a skutečně jsme byli od první minuty pod palbou domácích, kteří se tlačili do brány jako uragán; dneska musím vyzdvihnout výkon Tomáše v brance, který náš tým neskutečně držel a pochytal co se dalo; po úvodní dvacetiminutovce to bylo jen 3:0, ale bylo tak nějak ve vzduchu, že nám domácí nasolí mnohem víc; jenže hned v úvodu druhého dějství jsme Brumov zaskočili a snížili na 2:3, naše hra byla přeci jen o něco nebezpečnější; vzápětí nám ale domácí opět odskočili a i přes výrazně odvážnější a mnohem útočnější výkon se nám už žádný zvrat v utkání nezdařil; 3.třetina pak byla daleko nejvyrovnanější, nicméně Brumov už si to hlídal a proti jejich fyzicky dobře disponovaným klukům jsme se příliš prosadit nedovedli; zasloužená prohra, ale po příkladném boji, dneska klukům opravdu nelze nic vyčítat, tenhle zápas nikdo neodchodil; Brumovu patří gratulace za vítězství v krajské lize, my se určitě nemáme za co stydět, neb od poloviny utkání to vůbec nebylo špatné:-))).

11.kolo

21.3.2015

VHK Vsetín : Uherské Hradiště

5:9   (3:3) (1:2) (1:4)

góly VHK 5:30 Dohnal (Sovjáková), 7:40 Stodůlka (Sovjáková)17:24 Stodůlka, 36:06 Kočí (Půček), 52:27 Stodůlka (Vávra)

střely na branku 26:27  (9:13) (12:6) (5:8)

sestava: Krňa - Jenáček, Vávra, D.Stodůlka, Sovjáková, Dohnal - Houser, Pospíšil, Půček, Kočí, Boháč - Chrástecký, Vindiš, Boháč, Cypris, Tyralík, Heryán

pohled z tribuny: poměrně vyrovnané utkání, které kluci nezvládli až v závěrečné třetině (ostatně bylo nás včera takových povícero:-); se sezónou jsme se ale myslím rozloučili velmi důstojně a celému týmu patří díky a pochvala zejména za výbornou novoroční část, kdy nám kluci opravdu dělali herně radost;

12.kolo

18.3.2015

Zlín : VHK Vsetín

7:6   (3:0) (2:5) (2:1)

góly VHK 22. Stodůlka (Jenáček), 24. Dohnal (Vávra), 27. Stodůlka (Jenáček), 35. Vávra, 36. Bouček (Dohnal), 42. Stodůlka (Sovjáková)

střely na branku 41:18  (13:5) (13:9) (15:4)

sestava: Křenek R. (31. Krňa) - Vávra, Houser, D.Stodůlka, Sovjáková, Jenáček - Pospíšil, Vindiš, Boháč, Dohnal, Bouček - Chrástecký, Cypris, Tyralík, Heryán

z doslechu:po velmi nevydařené první třetině se kluci obdivuhodně zvedli a dokázali zápas zaslouženě zremizovat, náš tým hrál dobře; ve 3.dějství sice domácí dominovali, ale stále vyrovnaný stav vydržel až do samého konce utkání (pochvalu za vynikající výkon jsem slyšel na oba naše gólmany); a jako už tolikrát v nadstavbové části, opět nám protekl bodový zisk mezi prsty gólem inkasovaným těsně před závěrečnou sirénou; velká škoda, minimálně bod by náš tým za dnešní představení ve Zlíně prý urval zcela spravedlivě a zaslouženě;