Mladší žáci - 6. a 5.třída (r. 2003 a r. 2004)

V sezóně 2014/2015 hrají mladší žáci (r. 2003 a r. 2004) spojenou "Ligu mladších žáků Zlínského a Jihomoravského kraje". Týmy jsou rozděleny do divize Zlínského kraje a divize Jihomoravského kraje. V základní části hrají účastníci obou divizí proti sobě dvoukolově (doma-venku). V další fázi soutěže pak hrají účastníci již jen ve svém kraji proti dalším klubům ze své divize. Body ze základní části se do nadstavby přenáší. Ze soutěže se nikam nepostupuje ani nesestupuje.

Sezóna 2014/2015 - zápasy

Kompletní přehled utkání mladších žáků (tj. výsledky, komentáře, tabulku po základní části atd.) v 1.polovině sezóny najdete zde (klikni)

mistrovská utkání - nadstavbová část, Zlínský kraj:

1.kolo

14.12.2014

Brumov-Bylnice "B" : VHK Vsetín

1:5   (0:1) (0:3) (1:1)

góly VHK : 9:41 Turek, 22:15 Urban (Turek), 23:05 Kočí (Půček), 33:03 Dědek (Půček), 55:03 Dědek (Půček)

střely na branku10:49

sestava: Krňa - Kočí, Velikovský, Půček, Dědek, Matějíček - Mikula, Machů, Turek, Antolák, Urban - Vávrová, Krajčík, Hrňa, Stupka

pohled z tribuny: v pořadí již třetí letošní měření sil s béčkem Brumova bylo z naší strany asi to nejpovedenější, kluci nic nepodcenili a i ve značně okleštěné sestavě (dané vysokou marodkou) domácí šikuly (to se musí nechat) vcelku jasně a naprosto zaslouženě přehráli; zápas to byl zajímavý, domácí jsou na tom bruslařsky velmi dobře, ale dneska náš tým excelentně bruslil i bojoval a naši kluci domácí hráče prostě na dostřel ke Krňousovi za celý zápas prakticky nepustili, nota bene nevybavuju si, že by Brumov měl nějakou tutovku; poměr střel vyjadřuje docela výstižně aktivitu obou týmů směrem do brány a jen výborní gólmani soupeře uchránili svůj tým od většího přídělu branek; výborný výkon podali všichni, no a mezi nimi přeci jen vyzdvihnu Lucku, která to dnes hrála zcela bez chyb, s přehledem (skoro mazácky:-); a ještě taková mimoherní poznámka...na brumovské poměry se dnes pochlapili i oba rozhodčí, kteří přehlédli ve prospěch domácích ofsajd pouze 2x a podražení na našeho hráče v našem obranném pásmu jen 3x, hráči si z trestné lavice nemuseli sami otvírat vrátka, svařák byl taky dobrý a nám již dobře známý "zuřivý" tatínek ze Slovenka se po celé dvě třetiny velice krotil....prostě takový pěkný nedělní výlet:-);

2.kolo

21.12.2014

VHK Vsetín  : Uherský Brod

8:2   (2:0) (2:2) (4:0)

góly VHK : 10:43 Půček (Dědek), 12:24 Hrňa (Antolák), 30:17 Půček (Dědek, Velikovský), 36:27 Velikovský (Dědek), 40:50 Dědek (Kuchařík, Půček), 45:50 Půček (Dědek, Kuchařík), 51:14 Dědek (Kočí, Půček), 57:26 Kočí

střely na branku35:21

sestava: Křenek T. (30. Marek) - Kočí, Polách, Velikovský, Půček, Dědek - Mikula, Krajčík, Stodůlka L., Urban, Kuchařík - Vávrová, Machů, Hrňa, Antolák, Kašpar A. - Stupka, Matějíček

pohled z tribuny: kluci z Brodu zatím v soutěži moc bodů neposbírali a v tabulce jsou s odstupem poslední, nicméně dnes nám na Lapači předvedli velice sympatický výkon a naši kluci si museli vítězství opravdu tvrdě vybojovat; i přes řadu šancí se nám nedařilo po dvě třetiny nějak souvisle soupeře dostat pod tlak a velkou překážkou byl pro nás i brodský gólman; taky nás dnes velice brzdila častá vyloučení (ve 2. i 3.třetině jsme hráli téměř dvě minuty ve třech, což jsme ovšem zvládli naprosto s přehledem), takže hra se neustále kouskovala a postrádala ten správný spád; nicméně daleko větší hokejovost byla přece jen na naší straně, což se v závěrečné třetině již naplno projevilo a náš soupeř už nestíhal; tvrdá práce, pěkný boj z obou stran, kluci to odmakali a i přes spoustu zbytečných chyb a chybiček (máme pořád co zlepšovat) jsme tohle utkání po zásluze nakonec výrazně vyhráli;

3.kolo

3.1.2015

Valašské Meziříčí :  VHK Vsetín

7:3   (4:0) (1:1) (2:2)

góly VHK : 34:50 Turek (Antolák), 52:50 Turek (A.Kašpar), 55:00 Dědek (Kuchařík)

střely na branku23:34

sestava: Křenek T. (30. Růžička) - Polách, Velikovský, Dědek, Kuchařík, L.Stodůlka - Mikula, Krajčík, Turek, Urban, A.Kašpar - Vávrová, Machů, Hrňa, M.Kašpar - Stupka, Matějíček

pohled z tribuny: výsledek vypadá jednoznačně, ale pokud mám být upřímný (a snad i objektivní), Bobříci z Valmezu byli jeden z hokejově nejslabších týmů, které jsem letos v mladších žácích viděl (a viděl jsem všechny); v 1.třetině jsme zcela soupeře přebruslovali, často jsme dlouze drželi kotouč v jeho pásmu, ale bohužel vůbec k ničemu to nevedlo; domácí ujížděli do takových sporadických výletů, přičemž ty 4 góly v naší síti urvali jen důrazem na brankovišti, kam se puk víceméně vždy nějak prokutálel a proskákal...; 2.třetina mi přišla daleko nejvyrovnanější, ale od 30.minuty jsme na ledě dominovali a hráči Valmezu dokázali mezi naše tři tyče vystřelit už jen jednou; naši kluci spálili řadu tutovek (nájezdy, přečíslení apod.), ale celkově jim to taky dneska nějak zvlášť nešlo, kombinace vázla, nahrávky byly nepřesné...no, nic moc koukání z obou stran; v podobném duchu se pak i utkání dohrálo, když celou 3.třetinu byla aktivita, mírná převaha a více hokejových akcí na našich hokejkách, ale více než zkorigovat výsledek náš tým nedovedl; hrubé individuální chyby, nedůraz v našem brankovišti i v koncovce, trocha smůly, skvělý domácí gólman...; Bobři si za předvedený výkon vyhrát nezasloužili nebo aspoň nikoli tak výrazně (bylo to velmi chabé hokejové představení); my máme rozhodně na čem pracovat, tenhle soupeř je určitě k poražení!!!; a za neustálou buldočí snahu, bruslení, rvavost v každém souboji a tah na branku bych dneska přeci jen mezi všemi pochválil Matyho Dědka;

4.kolo

10.1.2015

VHK Vsetín : Uherský Ostroh

8:1   (4:0) (2:0) (2:1)

góly VHK : 2:12 L.Stodůlka (Krajčík), 5:00 L.Stodůlka (A.Kašpar, Krajčík), 10:16 Kuchařík (Dědek, Urban), 12:38 Antolák (Vávrová, M.Kašpar), 21:50 Dědek (TS), 28:39 M.Kašpar (Stupka, Antolák), 44:42 Kuchařík (Dědek, Stodůlka), 51:40 Dědek (Kuchařík, Stodůlka)

střely na branku48:8

sestava: Růžička (30. Marek) - Polách, Machů, Dědek, Kuchařík, Urban - Mikula, Krajčík, L.Stodůlka, Turek, A.Kašpar - Vávrová, Matějíček, Hrňa, M.Kašpar, Antolák, Stupka

pohled z tribuny: tak trochu jsem dnes čekal hru na jednu branku, protože tým Ostrohu v soutěži témeř neskóruje (viz tabulka) a skutečně jsme vcelku v naprostém poklidu dokráčeli k "povinnému" vítězství; náš soupeř byl opravdu hokejově jalový (sorry kluci - to není výraz výsměchu, ale prostě to byla bída), za celé dvě třetiny dokázali Ostrožští vystřelit na naší bránu pouze jedinkrát (!)...no, dál to není třeba rozvádět; ale...i přes naší jednoznačnou výhru je třeba říct, že hra našeho mužstva postrádala úplně všechno: pohyb, souhru (přihrávka, natož pak přihrávka na hokejku do jízdy....dnes téměř pro všechny obrovský problém), hra byla rozháraná, ospalá, plná nepřesností; dá se říct, že jsme se herně dokonale přizpůsobili našemu soupeři, a to je špatně; nebudem to dál pitvat, takové zápasy prostě jsou, já vím, že toho kluci umí daleko víc a věřím, že snad už zítra v Kroměříži podáme mnohem lepší výkon; a abych jen nekritizoval, pochválím dnes Honzu Matějíčka a Martina Kašpara, těch jsem si opakovaně na ledě všiml:-)))).

5.kolo

11.1.2015

Kroměříž  :  VHK Vsetín

10:5   (2:3) (6:1) (2:1)

góly VHK : 5:30 Dědek (Urban, Polách), 12:20 Kuchařík (Urban), 14:30 Kuchařík (Dědek), 38:20 Dědek (Kuchařík), 40:45 Kuchařík (Dědek)

střely na branku38:27

sestava: Křenek T. (30.Růžička) - Polách, Machů, Dědek, Kuchařík, Urban - Mikula, Krajčík, L.Stodůlka, A.Kašpar, Hrňa - Vávrová, Matějíček, M.Kašpar, Stupka, Hradil

pohled z tribuny: dnes jsme narazili na opravdu bruslařsky vyspělého soupeře, s nímž jsme měli po celý zápas velké problémy (zejména domácí kapitán a ještě tak 2-3 borci když našlápli...hořelo nám to); z prvního nahození od modré dostal Tomáš góla (zápas mu moc nevyšel), ale do přestávky se nám podařilo vrátit do zápasu; naproti tomu 2.třetina byla jako špatný sen, byli jsme často vylučovaní a domácí nekompromisně trestali (4 góly v přesilovce + trestné střílení a bylo vymalováno); naši kluci tak nějak odpadli herně i bojovností; v poslední části jsme ještě vykřesali naději snížením na 5:8, ale Kroměříž vzápětí znovu udeřila a bylo rozhodnuto; dnes to určitě bylo lepší vystoupení než včera s Ostrohem, ale máme skutečně velké bruslařské rezervy, chybí nám rozehrávka zezadu (co si dneska dovolovali domácí obránci...kličky na pětníku, sebedůvěra, vyvezení, rozehra...), chybí nám klid a přehled; zcela zaslouženě jsme prohráli, Kroměříž dnes byla nad naše síly;

6.kolo

17.1.2015

VHK Vsetín : Brumov-Bylnice "A"

1:8   (0:2) (1:1) (0:5)

góly VHK : 25:23 Urban (Dědek)

střely na branku22:49  (9:12) (3:12) (10:25)

sestava: Růžička (32. - 51. Křenek T.) - Polách, Machů, Dědek, Kuchařík, Urban - Matějíček, Krajčík, L.Stodůlka, A.Kašpar, M.Kašpar - Fáber, Vávrová, Hrňa, Stupka, Antolák, Zigmund

pohled z tribuny: hodně nepovedené utkání dnes předvedlo naše mužstvo proti sousedovi v tabulce, který nás předčil úplně ve všem; jestliže v 1.třetině jsme ještě dokázali alespoň občas zahrozit, od druhého dějství to z naší strany byl děs a bída; kluci z Brumova hráli sice dosti nečistě, což rozhodčí až nepochopitelně pouštěli, ale tohle určitě nebyl ten rozhodující faktor našeho zaslouženého debaklu; většina kluků jako by se bála cokoli s pukem vymyslet, někteří se potulují po hřišti jako zmatení turisti, nepřesnost stíhala nepřesnost, vůbec se nedařilo ani našim hlavním tahounům...; jediný hráč, který zaslouží obrovskou pochvalu je Danek Růžička, který dnes chytal opravdu výborně a jen díky němu nebyl ten brankový příděl ještě větší; je zřejmé, že naše hra hodně strádá tím, že nehrála celá řada opor základní sestavy, ale že se nám to celé zhroutí až tak moc, to bych nečekal; kluci, zapomenout, hodit za hlavu a příště to musí být o 100% lepší, porážet Ostrohy či Brody je sice pěkné, ale v konfrontaci s týmy z horních pater tabulky teda v povánočním průběhu soutěže zaostáváme na míle daleko; to se musí změnit !!!

7.kolo

24.1.2015

Uherské Hradiště  :  VHK Vsetín

3:9   (2:3) (0:3) (1:3)

góly VHK : 6:31 Kuchařík (Kočí), 10:17 Dědek (Urban, Kuchařík), 15:29 Turek (Kočí, Urban), 20:14 Kočí (Kuchařík), 23:55 Kuchařík (Dědek), 35:36 Urban (Dědek), 51:37 Dědek, 56:00 Kočí (Matějíček), 57:06 Dědek (Urban, Kuchařík)

střely na branku23:67  (7:21) (6:23) (7:23)

sestava: Růžička (32. Křenek T.) - Polách, Kočí, Dědek, Kuchařík, Urban - Mikula, Krajčík, L.Stodůlka, Turek, A.Kašpar - Vávrová, Machů, Matějíček, Antolák, Velikovský

pohled z tribuny: vcelku jednoznačná záležitost, naši kluci byli výrazně lepší a po celý zápas domácí gólmany neustále zaměstnávali; do sestavy se nám navrátilo několik tváří a na ledě to bylo sakra znát, dneska nemělo Hradiště příliš šancí a i přes snaživý a sympatický výkon to na náš tým  vůbec nestačilo; zasloužená výhra, zasloužené body...

8.kolo

25.1.2015

VHK Vsetín  :  Zlín

14:10   (5:3) (3:4) (6:3)

góly VHK : 6:11 Kočí (Kuchařík), 9:29 Dědek (Kuchařík), 9:48 Turek, 12:26 Dědek, 17:49 Kuchařík (Kočí), 26:04 Urban, 29:44 Krajčík (Turek, Stodůlka L.), 33:07 Kočí, 40:57 Urban (Kočí), 41:52 Urban (Kuchařík, Dědek), 47:19 Dědek, 55:10 Turek (Stodůlka L.), 55:17 Turek, 58:11 Turek

střely na branku37:31  (17:10) (7:12) (13:9)

sestava: Růžička (32. Křenek T.) - Polách, Kočí, Dědek, Kuchařík, Urban - Mikula, Krajčík, L.Stodůlka, Turek, Velikovský - Vávrová, Machů, Matějíček, Antolák, Hrňa, Zigmund

pohled z tribuny: přetahovaná o výsledek od první do poslední minuty; Zlín hraje soutěž s páťákama a fyzická převaha některých našich starších kluků byla na ledě strašně znát; i přes naše vítězství nemám ze hry našeho týmu nijak zvlášť dobrý pocit, je to takové kostrbaté, upachtěné...no, je prostě na čem pracovat, mě se naše hra zrovna moc nezamlouvá; každopádně je super, že bodujeme, střílíme góly, ale dostat 10 fíků není právě dobrá vizitka; kluci se to učí a ještě dlouho učit budou, je to jen dětský hokej, nicméně od mnohých bych už čekal trochu více...

9.kolo

1.2.2015

VHK Vsetín : Brumov-Bylnice "B"

6:0   (2:0) (2:0) (2:0)

góly VHK : 9:49 Stodůlka L. (Turek), 13:23 Dědek (Půček), 32:32 Urban (Půček), 35:38 Dědek (Půček), 41:47 Stodůlka L. (Dědek), 57:11 Dědek (Kočí, Turek)

střely na branku42:22  (15:7) (17:6) (10:9)

sestava: Křenek T. (32. Růžička) - Polách, Kočí, Dědek, Půček, Urban - Mikula, Krajčík, L.Stodůlka, Turek, Antolák - Vávrová, Machů, Matějíček, Velikovský, Hrňa, Stupka

pohled z tribuny: po dvě třetiny byla hra plně v naší režii, byla to víceméně hra na brumovské polovině hřiště, bohužel zcela "bez finální fáze" z naší strany; naše řady kroužily kolem soupeřovy brány, ale bylo to naprosto bez efektu, přes zahuštěný prostor brumovských hráčů jsme mnoho puků k bráně nedostali; skóre nám tudíž moc nenarůstalo a z utkání se pozvolna vyvrbila taková křečovitá hra; Brumovští ostřelovali naše brankáře spíše z uctivé vzdálenosti a moc času v našem obranném pásmu nepobyli; do třetí části utkání trenéři vyzkoušeli proházet sestavu, což (jak se záhy ukázalo) přineslo do naší hry velké zmatky a kostrbatost, obraz hry byl čím dál horší; "povinné" body zůstaly doma, ale kluci budou v dalších zápasech muset zase přidat; a mezi všemi bych dnes pochválil Lukyho Stodůlku a Radka Antoláka...

10.kolo

8.2.2015

Uherský Brod  :  VHK Vsetín

6:13   (2:5) (3:4) (1:4)

góly VHK : 1:05 Turek, 2:59 Kuchařík (Půček), 14:51 Kočí (Kuchařík), 15:17 Turek (Mikula), 19:08 Urban (Turek), 23:07 Hrňa, 24:13 Krajčík (Kuchařík), 26:09 Půček, 29:29 Hrňa (M.Kašpar), 44:24 Kočí (Polách), 49:25 Mikula (Půček), 56:45 Kočí (Kuchařík)

střely na branku:  -

sestava: Křenek T. (30. Hrabina) - Machů, Kočí, Půček, Kuchařík, Krajčík - Polách, Mikula, Turek, Urban, A.Kašpar - Vávrová, M.Kašpar, Hrňa, Antolák, Matějíček, Janáč

z doslechu: podle předpokladů vcelku jednoznačná výhra s posledním celkem soutěže, kluci si vy\tvořili náskok, který si drželi až do konce zápasu;

11.kolo

15.2.2015

VHK Vsetín : Valašské Meziříčí

7:4   (1:0) (3:3) (3:1)

góly VHK : 7:37 Stodůlka L. (Dědek), 21:03 Turek, 31:40 Polách (Kočí), 37:32 Kuchařík (Turek, Urban), 41:10 Kočí (Machů, Dědek), 43:04 Dědek, 50:10 Turek (Urban)

střely na branku45:32  (15:6) (16:17) (14:9)

sestava: Růžička - Mikula, Krajčík, Turek, Urban, Kuchařík - Polách, Machů, Dědek, L..Stodůlka, Kočí - Vávrová, M.Kašpar, Antolák, Hrňa, A.Kašpar

pohled z tribuny: první třetina byla spíše v naší režii, ale gólově jsme se prosadit dokázali jen jedinkrát; hostující gólman Tuček byl po celý zápas absolutně vynikající a i v dalším průběhu utkání nás neskutečně trápil (až dnes v noci bude náš Václav neklidně spát, budu vědět, že to není počínající nemoc, ale vidina gólmana Tučka, neb co dneska Venca spálil...a borec mu vychytal...); Valmez se zvedl ve druhém dějství, byla to naprosto vyrovnaná partie s mnoha šancemi na obou stranách, nicméně ty naše byly opravdu z kategorie tutových (2 na 1, 3 na nikoho, spousta tutovek z bezprostřední blízkosti...), leč odskočit ve skóre se nám nepodařilo (musím pochválit Růžu, podobně jako hostující gólman nás nejednou velmi podržel); třetí třetina pak už byla zase spíše naše, měli jsme více ze hry a prosadili jsme se i gólově; celkově to bylo velmi těžké a vyrovnané utkání, nicméně mohli jsme soupeři při troše lepší koncovce nasázet klidně i 15 fíků a myslím, že objeklivně můžu říct, že jsme si dneska nejen zasloužili vyhrát, ale hlavně, že jsme byli i o chloupek lepší; pochvala celému týmu, nicméně mě štve, že děláme neskutečné hrubice v našem obranném pásmu (ve všech řadách), což soupeře soustavně drží ve hře a nás to stojí spoustu sil; máme nejúdernější útok z celé souteže, ale dostáváme mraky gólů, až se tohle zlepší, bude to fajn; a závěrem gratulace Šimovi k 1.gólu v sezóně, jen tak dál chlape, nebát se a prát to na branku:-)

12.kolo

21.2.2015

Uherský Ostroh  :  VHK Vsetín

0:8   (0:3) (0:2) (0:3)

góly VHK : 1:08 Urban (Turek), 4:27 Turek (Krajčík), 9:38 Antolák (M.Kašpar), 27:07 Turek (Urban), 28:20 L.Stodůlka, 41:32 Urban, 45:44 Urban (Turek, Krajčík), 58:34 Turek (Mikula)

sestava: Křenek T. (40. Růžička) - Machů, Mikula, Kuchařík, Dědek, L.Stodůlka - Krajčík, M.Kašpar, Turek, Urban, Antolák - Vávrová, Matějíček, A.Kašpar, Hrňa, Stupka

z doslechu: jasná záležitost v podání našeho týmu, Ostroh nás ničím nepřekvapil, zcela potvrdil svou útočnou bezzubost v této sezóně a kluci zaslouženě vezou výhru; dneska to gólově táhla druhá pětka, které zápas opravdu nadmíru vyšel, ale pochvalu dle trenéra zaslouží celý náš tým (to těžší však máme před sebou, neb závěrečná kola nás čeká špička celé soutěže...)

13.kolo

2.3.2015

VHK Vsetín : Kroměříž

8:2   (4:1) (1:0) (3:1)

góly VHK : 9:31 Kočí (Dědek), 13:49 Mikula (Urban, Turek), 15:04 Kočí (Kuchařík, Dědek), 16:59 Kuchařík, 28:00 Dědek, 46:57 Dědek, 53:42 Kočí (Kuchařík), 57:11 Kuchařík (Dědek)

střely na branku31:24  (12:9) (8:7) (11:8)

sestava: Růžička (31. Křenek T.) - Polách, Machů, Dědek, Kočí, Kuchařík - Mikula, A.Kašpar, Krajčík, Turek, Urban - Vávrová, M.Kašpar, L..Stodůlka, Hrňa, Velikovský - Matějíček, Fáber, Stupka

pohled z tribuny: bojovné utkání s velmi těžkým soupeřem, který ale na mě dneska působil poněkud ospale (nebyla to zkrátka ta letka na bruslích, která nám vždy pořádně zatápí - nebo jsme se tak zlepšili?); klukům se náramně povedla 1.třetina, dali jsme taky dva góly v oslabení, odskočili jsme a soupeře už jsme do zápasu vlastně nepustili; šance byly sice k vidění po celý zápas na obou stranách, ale my jsme je proměňovali a taky jsme určitě byli nebezpečnější; Růža i Tomáš to v brance zavřeli a kluci předvedli i několik lahůdkových přečíslení; k pochvale mám vždycky dosti daleko, ale dneska celý tým pochvalu zaslouží, protože Kroměřížské vosy skutečně neporážíme každý den (jen kdyby se to ještě méně tahalo individuálně, obránci si více troufali s pukem a rozehrávali to do jízdy....:-); ale vážně, dneska super výkon a díky všem!!!

(a to 1.místo v tabulce není nereálné...:-)

14.kolo

7.3.2015

Brumov-Bylnice "A" : VHK Vsetín

3:6   (1:1) (1:4) (1:1)

góly VHK : 2:30 Turek, 21:00 Kašpar M. (Kašpar A.),21:27 Urban (Dědek), 35:19 Kuchařík, 39:50 Dědek, 58:32 Turek (Dědek)

střely na branku22:32  (10:5) (9:16) (3:11)

sestava: Křenek T. (40. T.P.Marek) - Polách, Machů, Dědek, Urban, Kuchařík - Mikula, M.Kašpar, Krajčík, Turek, A.Kašpar - Vávrová,Stodůlka L., Stupka, Matějíček

pohled z tribuny: skvělý zápas dnes odehrál náš tým na ledě Brumova; utkání mělo od první minuty výborné tempo, které vydrželo po celých 60 minut; naši kluci dneska fantasticky bruslili a i někteří zjevně fyzicky starší a vyspělejší borci na straně domácích měli s naší urputnou obranou veliké problémy; jestliže v 1.třetině ještě domácí dominovali, od té druhé už na ledě převažoval náš tým a ve třetím dějství jsme domácí už k ničemu zásadnímu nepustili; dneska to byl výborný kolektivní hokej (!), úplně všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu jako hrom a podle mě se jednalo po našem vystoupení na Komětě o druhý nejlepší výkon v celé sezóně; emoce tradičně jitřili domácí rozhodčí (jak už jsme za ty roky v Brumově zvyklí), ale ani tento mírný "vítr" v zádech domácím zkrátka nebyl nic platný; dneska si to kluci dávali a to je to nejcennější, nikdo nehrál na sebe, ale pro tým, tož poďme takhle hrát i ve zbývajících dvou utkáních a s touhle bojovností se třeba neztratíme ani v té daleké Rize; super, vivat, paráda, jako fanoušek jsem dnes nadšen:-)))))))))))))))))).

(a to 1.místo v celé krajské lize je opravdu na dosah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

15.kolo

21.3.2015

VHK Vsetín : Uherské Hradiště

15:4   (1:0) (6:2) (8:2)

góly VHK : 4:40 Dědek (Kuchařík), 25:17 Stodůlka (Kuchařík, Dědek), 28:29 Zigmund, 30:56 Turek, 36:02 Turek (Urban), 36:49 Antolák, 39:50 Krajčík (Turek, Urban), 41:17 Dědek (Kuchařík), 41:27 Turek, 50:39 Dědek (Kuchařík), 50:59 Kuchařík (Dědek), 56:17 Kuchařík (Dědek), 57:15 Stodůlka (Turek, Urban), 58:33 Dědek (Mikula), 59:00 Krajčík (Turek)

střely na branku39:11  (10:5) (9:16) (3:11)

sestava: Růžička (20. Marek, 40. Hrabina) - Mikula, Velikovský, Dědek, L. Stodůlka, Kuchařík - Machů, Krajčík, A.Kašpar, Turek, Urban - Vávrová, M.Kašpar, Matějíček, Antolák, Stupka - Fáber, Janáč, Hrňa, Zigmund

pohled z tribuny: poslední zápas sezóny se nám rozjížděl velmi pozvolna, do půlky zápasu to teda byla pravá nefalšovaná hokejová nuda a klukům to moc nešlo, pak jsme ale soupeři dali něco málo dalších gólů, což otevřelo stavidla útočné smršti, které Hradiště absolutně nedokázalo čelit; soupeře jsme  nakonec jednoznačně rozstříleli a kluci si ten závěr opravdu užili; v soutěži končíme na skvělé 2.příčce, přičemž ten naprosto regulérní (a oběma rozhodčími nepochopitelně přehlédnutý !!!) gól Matyho Dědka v domácím utkání s Vyškovem nás teď musí hodně mrzet - pasoval by nás totiž na vítěze celé ligy:-); na kdyby se ale nehraje a i ta druhá pozice je zkrátka naprosto úžasná; klukům patří za celou sezónu obrovské uznání a poděkování!!!!!!!

16.kolo

18.3.2015

Zlín : VHK Vsetín

10:13   (3:5) (4:4) (3:4)

góly VHK : 2. Dědek (Kuchařílk), 3. Kočí, 8. Dědek (Půček, Kuchařík), 9. Kuchařík (Půček), 12. A.Kašpar, 21. Kuchařík (Půček), 26. Turek, 32. Dědek (Kuchařík, Půček), 36. Krajčík (Turek), 41. Dědek (Půček), 51. Turek, 51. Krajčík (Turek), 57. Půček (Dědek)

střely na branku35:21  (12:4) (16:5) (11:2)

sestava: Růžička (40. Křenek T.) - Kočí, Machů, Dědek, Půček, Kuchařík - Mikula, Krajčík, A.Kašpar, Turek, Urban - Vávrová, M.Kašpar, Matějíček, Antolák, L.Stodůlka

z doslechu: i ve druhém utkání v sezóně jsme se zlínským mužstvem svedli nevídanou gólovou přestřelku (na Lapači to bylo 14:10 pro nás); utkání bylo celkově velmi vyrovnané a vyhrál spíše ten šťastnější celek; každopádně kluci potvrdili ohromnou útočnou sílu, tolik gólů skutečně nedává v soutěži nikdo z konkurentů; před posledním soutěžním zápasem, který nás čeká již za pár dnů, je jasné, že v lize neskončíme hůře než na 3.příčce, což je už teď moc pěkný úspěch:-).