26.09.2015

4.kolo soutěže

VHK - Uherský Ostroh  4:4  (0:3) (2:1) (2:0)

střely na branku33:32  (10:14) (14:11) (9:7)

góly: 30:36 Urban (Kočí), 36:31 Půček, 41:20 Kočí (Cypris), 47:11 Urban (Houser, Velikovský)

sestava: Krňa - Kovář, Sovjáková, Calaba, Kuchařík, Půček - Houser, Polách, Urban, Kočí, A.Kašpar - Velikovský, Vindiš, Cypris, Boháč, Tyralík - Heryán, Hrňa

pohled z tribuny: oba týmy nám dnes nabídly divácky vděčný a atraktivní duel, který musel všechny přítomné opravdu bavit; hosté v 1.třetině vypadali velmi kompaktně, výborně bruslili, nepouštěli nás do brankoviště a naše střelecké pokusy ze střední vzdálenosti naprosto spolehlivě kryl výborný ostrožský gólman; v útočném pásmu nám Ostroh zle zatápěl a po několika našich zbytečných chybách se taky soupeř zaslouženě ujal vedení 0:3; po úpravě ledu se hra ale zcela vyrovnala a naše šance byly čím dál tím nebezpečnější; ve 30-té minutě se nám podařilo poprvé skórovat a od té chvíle byl k vidění skvělý boj s mnoha šancemi na obou stranách; fantasticky dnes zachytal Tomáš Krňa, který podržel tým i v těch nejkritičtějších chvílích a byl po právu základním stavebním kamenem obratu v utkání; ve 3.třetině krásný zápas gradoval, dokázali jsme vyrovnat, z obou stran šance stíhala šanci a byly to nervy až do poslední vteřiny zápasu; dnešní bod si oba týmy nepochybně zalsoužily, jak Ostroh, tak naše kluky zdobí obrovská bojovnost a touha po vítězství; nicméně obrat z 0:3 na remízu...klobouk dolů před naším týmem; celému kádru náleží pochvala jako hrom a mezi všemi skutečně ještě jednou musím vyzdvihnout Krňouska (na fotu), který tu bránu dneska prostě zavřel;