mladší žáci - 1.polovina sezóny 2014/2015

Letní příprava

5.třída - r. 2004

26.08.2014, letní příprava:

VHK - Dukla Trenčín   0:16, Utkání, v němž náš tým bez několika svých tradičních opor na mnohem zdatějšího soupeře vůbec nestačil a bylo jen otázkou, na jakém čísle se zastaví skóre. Kluky lze ale pochválit za bojovný výkon až do samého závěru utkání.

30.08.2014, letní příprava:

Dukla Trenčín - VHK   10:0, Ani v odvetě kluci na o rok staršího soupeře neměli nárok.

6.třída - r. 2003

26.08.2014,letní příprava:

VHK - Dukla Trenčín  4:6, Náš tým hrál jen na dvě pětky, přičemž příležitost dostal i elitní útok pátých tříd. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu s mnoha šancemi na obou stranách. Oba týmy šly hodně do těla (soupeř často na samé hranici pravidel). Po vyrovnané 1.třetině se Trenčínu podařilo ve druhém dějství odskočit, přičemž tříbrankovou ztrátu jsme už nedostihli. I tak se zápas musel líbit a za předvedenou hru v rámci přípravy je potřeba všechny pochválit. Skvělý výkon v brance podal Krňous a tempo "šesťáckého" zápasu poměrně dobře zvládl i Růža.

30.08.2014,letní příprava:

Dukla Trenčín - VHK  9:4, Na Slovensku je trochu jiný systém zařazení do tříd, a tak kluci se soupeřem s většinou hráčů r. 2002 i napodruhé prohráli.

08.11.2014, příprava:

Ševci Zlín 2003 - VHK   13:3 (3:1) (2:1) (8:1), dvě třetiny oboustranně vynikající hokej, domácí všichni naprosto skvělí bruslaři, šance na obou stranách...; ve 3.třetině došlo z naší strany k totálnímu hernímu kolapsu, chyba míjela chybu, uvadli jsme fyzicky a Ševci nám zaslouženě nasypali pořádnou nadílku gólů; tohle byl pro kluky skvělý trénink;

góly VHK :

Urban 5, Dědek 4, Turek 4, Kočí 4, Kuchařík 3, Hrňa 3, Antolák 2, Krajčík 2, A.Kašpar 1, M.Kašpar 1, Vávrová 1

střely na branku:   -

sestava: Krňa (30. Růžička) - Kočí, Polách, Urban, Dědek, Kuchařík - Mikula, Vávrová, A.Kašpar, Hrňa, M.Kašpar - Velikovský, Machů, Matějíček, Krajčík, Turek, Antolák

pohled z tribuny: na zimák jsem vstoupil v průběhu 2.třetiny, za stavu tuším 14:0, a jen jsem něvěřícně zíral, co tým z Blanska předvádí. Soupeř měl velmi malou hokejovou kvalitu a vůbec v ničem našim klukům nestačil, co útok to gól, snad jen v té 3.třetině se náš soupeř trochu více osmělil a sem tam dojel i k naší bráně. Kluci si v pohodovém tempu zatrénovali a doufejme, že další soupeři v soutěži budou o dost kvalitnější.

(pozn.: pokud někomu střelci gólů nesedí, je to podle oficiálního zápisu z utkání a možná i rozhodčí v tom gólofofru hlásili někdy zmatečně)

2.kolo

20.9.2014

VHK Vsetín  :  Hodonín

4:8   (1:4) (0:2) (3:2)

góly VHK : 14:00 Kuchařík (Kočí), 41:40 Půček, 55:50 Kočí, 58:24 Půček

střely na branku:   24:40

sestava: Růžička - Kočí, Polách, Dědek, Půček, Kuchařík - Vávrová, Velikovský, Krajčík, Turek, Urban - Machů, Matějíček, A.Kašpar, Sousedík, Hrňa, M.Kašpar

pohled z tribuny: oproti Blansku byli Drtiči z Hodonína soupeřem, který naše kluky dokonale prověřil; zaspali jsme úvod utkání a za 7 minut to bylo vcelku z ničeho 0:4; kluci z Hodonína dobře bruslili a uměli si i nahrát, což většině našich hráčů dělalo velké problémy; nicméně zápas jsem celkově viděl jako velmi vyrovnaný, spálili jsme 4 samostatné nájezdy a 3 góly nám dal soupeř po brejcích ve vlastním oslabení (!); mohlo to zkrátka vypadat úplně jinak, Hodonín mě nijak zvlášť neuchvátil a při naší lepší koncovce a zlepšení pohybu to vidím v odvetě optimisticky.

3.kolo

21.9.2014

Břeclav  :  VHK Vsetín

4:13   (0:2) (2:4) (2:7)

góly VHK : 9:43 Kočí, 10:47 Hrňa (Půček), 23:59 Dědek, 35:06 Sousedík (A.Kašpar), 36:54 Urban, 37:24 Půček, 42:21 Urban, 44:15 Turek (Hrňa), 48:11 Turek, 48.57 Kočí, 51:18 Kuchařík, 53:48 Kuchařík (Dědek, Půček), 54:56 Kuchařík (Půček, Kočí)

střely na branku:   25:38

sestava: Křenek (50. Hrabina) - Kočí, Polách, Dědek, Půček, Kuchařík - Machů, Matějíček, Krajčík, Turek, Urban - Vávrová, Velikovský, A.Kašpar, Sousedík, Hrňa, M.Kašpar

pohled z tribuny: výsledek je jednoznačný, nicméně až do 35.minuty byl zápas výsledkově i herně vyrovnaný; pak jsme ovšem v rychlém sledu udeřili a hra našeho soupeře se úplně rozpadla; 3.třetina pak byla z naší strany spíše exhibicí, na co kluci šáhli, to jim tam spadlo, domácí už zjevně neměli na zvrat síly a naprosto po zásluze si z Břeclavi odvážíme dva bodíky; pěkný výkon ve všech řadách.

4.kolo

28.9.2014

VHK Vsetín : Zmojmo

5:3   (1:1) (2:0) (2:2)

góly VHK : 2:57 Dědek, 28:09 M.Kašpar (Turek, Krajčík), 37:47 Kuchařík (Turek), 43:01 Kuchařík (Urban, Dědek), 46:26 Kuchařík (Urban, Dědek)

střely na branku:   36:17

sestava: Růžička - Polách, A.Kašpar, Dědek, Urban, Kuchařík - Mikula, Machů, Krajčík, Turek, M.Kašpar - Vávrová, Velikovský, Hrňa, Antolák, Zigmund, Stupka

pohled z tribuny: tohle bylo hodně utrápené utkání z obou stran, v němž jsme sice zaslouženě brali dva body, protože jsme toho hokeje předvedli o cosi víc než znojemští kluci, ale dívat se na to skutečně příliš nedalo; Znojmo hrálo s chutí jen asi tak prvních pět minut, kdy zasypalo Růžu sprškou střel (včetně břevna) a vsítilo i vedoucí gól, nicméně v následujících 50 minutách se už k naší brance téměř nedostalo (např. ve 2.třetině byl poměr střel 14:1 pro nás); bohužel ani našim klukům to příliš nešlo, zápas se nesl ve znamení milionu nepřesností a ostrých soubojů o každý centimetr ledu, k vidění byly dlouhé nezáživné minuty; snad jen v přesilovkách se nám občas dařilo pěkně si to nahrát, ale i tady jsme promarnili dlouhé minuty bez efektu; zápas byl vůbec hodně tvrdý (poměr vyloučených 8:8); nakonec jsme ale díky větší šikovnosti strhli výhru na svou stranu, bohužel jsme zbytečně nechali soupeře korigovat v závěrečných minutách na přijatelných 5:3; za zmínku pak stojí, že Dodo zaznamenal již ve druhém zápase v řadě čistý hattrick (!), no a mezi všemi bych přeci jen vyzdvihl výkon Šimy Polácha a Toníka Kašpara, kteří podle mě hráli opravdu výborně.

5.kolo

5.10.2014

Warrior Brno  :  VHK Vsetín

5:14   (2:5) (3:5) (0:4)

góly VHK : 8:15 Turek (Krajčík), 12:40 Kuchařík (Dědek), 13:30 Mikula (Antolák), 15:00 Urban, 19:00 Krajčík (Turek), 20:10 Kuchařík (Dědek), 24:30 Dědek (Polách), 27:20 Urban (Kuchařík, Dědek), 28:00 Turek (Krajčík), 35:45 Kuchařík (Polách), 51:45 Dědek (Urban), 52:00 Dědek (Urban), 56:00 A.Kašpar (Polách, Urban), 56:10 Turek (Machů)

střely na branku:   16:49

sestava: Křenek T. (40. Hrabina) - Polách, A.Kašpar, Dědek, Urban, Kuchařík - Mikula, Machů, Krajčík, Turek, Antolák - Vávrová, Velikovský, Matějíček, Janáč, Hrňa, M.Kašpar

pohled z tribuny: vydařené utkání, které jsme měli od první do poslední minuty plně pod kontrolou; soupeř ukázal proč dosud nezískal v soutěži ani bod, naši kluci byli lepší v bruslení, kombinaci, důrazu i koncovce; snahu domácím upřít sice nelze, ale nestačilo to; naše okénka v obraně jsme plně vynahradili v útoku, šancí bylo na dva zápasy, téměř 50 střel mezi tyče hovoří za vše; dneska musím celý tým pochválit, ubylo sólování a s těmi nahrávkami je celý ten hokej (chlapci) o dost pohlednější; kromě opět výborné první pětky dnes skvěle zahrála i druhá pětice páťáků (i když směrem dozadu je ještě co pilovat:-); jen tak dál...

6.kolo

11.10.2014

Brumov-Bylnice "B" : VHK Vsetín

8:7   (4:2) (2:2) (1:3)

góly VHK : 6:46 Kočí, 13:20 M.Kašpar (Hrňa), 25:48 Turek, 27:23 Dědek (Kuchařík), 41:33 Dědek (Kočí), 42:05 Urban (Kočí), 44:56 Dědek

střely na branku:   29:32

sestava: Růžička - Polách, Kočí, Dědek, Urban, Kuchařík - Machů, Matějíček, Krajčík, Turek, A.Kašpar -  Vávrová, Velikovský, Hrňa, Antolák, M.Kašpar, Janáč

pohled z tribuny: všemi očekávaná "povinná" výhra nad brumovským béčkem se dnes nekonala, ono "béčko" nebylo nakonec nějakým poddajným týmem plným malých kluků, domácí měli sice ve svých řadách řadu kluků r. 2005 (šikovných až nám všem oči přecházely), ale taky se posílili o stabilní hráče z áčka; od první chvíle pak hrál domácí tým skvělý hokej, přebruslili nás, krásně si nahrávali a k tomu přidali výborný přístup k hráčům, dravost a srdíčko; naši kluci si možná mysleli, že to půjde samo (nešlo) a po celý zápas nedokázali najít na Brumov kloudnou protihru; naše hra byla pomalá a plná nepřesností, pořádně si nikdo s nikým nepřihrál, na nic nebyl na ledě pořádně čas a s tím se kluci letos ještě v zápasech nesetkali; a tak jsme zcela zaslouženě prohráli a možná to klukům prospěje, slezou z hrušky a začnou pořádně šlapat; Brumov "B" byl podle mě zatím ze všech našich dosavadních soupeřů ten nejhokejovější.

7.kolo

12.10.2014

VHK Vsetín  : MBK Vyškov

10:11   (2:3) (3:2) (5:6)

góly VHK : 6:50 Urban (Kuchařík), 12:59 Urban (Dědek), 23:09 Urban (Kuchařík), 27:49 Kuchařík (Dědek), 36:34 Dědek (Kuchařík, Urban), 41:34 Turek, 48:58 M.Kašpar (Hrňa, Matějíček), 52:23 Turek, 55:55 Kuchařík (Urban), 59:21 Dědek

střely na branku:   35:39

sestava: Křenek T. - Polách, A.Kašpar, Dědek, Urban, Kuchařík - Mikula, Machů, Krajčík, Turek, Antolák - Vávrová, Velikovský, Hrňa, M.Kašpar, Matějíček, Janáč

pohled z tribuny: vskutku divoká gólová přestřelka, v níž se herní aktivita přelévala ze strany na stranu a ve 3.třetině se obranná hra obou týmů v podstatě zhroutila; soupeř byl bruslivý, měl několik velmi dobrých hráčů a zaujala mě jeho hra při přesilovce (v oslabení jsme dostali plných 5 gólů a Vyškováci si to moc pěkně dávali); ani naše mužstvo nezůstávalo pozadu a na góly soupeře vždy záhy dokázalo odpovídat; začátkem 2.třetiny se mi zdálo, že přebíráme zápas do své moci, nicméně přišly zbytečné fauly, šli jsme do tří,soupeř trestal a byl zase zpět; ve druhé půlce prostřední části jsme pak měli taková okna v obraně, že nebýt Toma Křenka v brance, tak nevím... (Tomáše bych za dnešní výkon určitě vyzdvihl); no a ta 3.třetina...skóre 5:6 asi mluví za vše, oba týmy měly útočné hody a dozadu to vázlo prostě všem; ve finále nás poškodili rozhodčí, když 90 vteřin před koncem dle nás všech na tribuně Mates Dědek jednoznačně vstřelil regulérní branku, bohužel oba rozhodčí to přehlédli; shrnuto, naprosto vyrovnané utkání, remíza by byla spravedlivá, ale nemáme nic; naše víkendové skóre ze dvou zápasů v poměru 17:19 mi ale přijde opravdu divoké...

8.kolo

19.10.2014

VHK Vsetín  :  Technika Brno

6:6   (2:2) (2:4) (2:0)

góly VHK : 7:00 Dědek (Urban), 18:30 Urban (Kočí), 21:11 Urban (Krajčík), 31:48 Kočí, 35:20 Kuchařík (Kočí), 47:20 Dědek (Kuchařík)

střely na branku:   38:28

sestava: Růžička - Kočí, Krajčík, Dědek, Urban, Kuchařík - Machů, Velikovský, A.Kašpar, Turek, Antolák - Vávrová, M.Kašpar, Hrňa, Matějíček, Janáč, Zigmund

pohled z tribuny: další vyrovnané utkání, v němž jsme nicméně mohli a taky měli zvítězit, vyložených šancí na naší straně totiž bylo dost a dost; soupeř nás v úvodu utkání trochu zaskočil, když nám při vlastním oslabení dal během chvilky dva góly, do přestávky však bylo srovnáno, 2.třetina byla jako na houpačce a v té třetí jsme skóre srovnali, ba co víc, ten rozhodující gól opravdu visel ve vzduchu (škoda); za snahu a bojovnost zaslouží celý tým pochvalu, no a vedle tradičních opor se mi dneska líbila obranná dvojice Martin Kašpec - Lucka.

9.kolo

26.10.2014

Kometa Brno  :  VHK Vsetín

4:6   (0:1) (4:2) (0:3)

góly VHK : 6:00 Urban (Kočí), 28:30 Kočí (Kuchařík), 29:20 Dědek (Kočí), 49:30 Dědek (Krajčík), 55:00 Kočí (Krajčík), 57:40 Dědek (Urban)

střely na branku:   27:29

sestava: Křenek T. - Kočí, Krajčík, Dědek, Urban, Kuchařík - Machů, Velikovský, A.Kašpar, Turek, Antolák - Vávrová, M.Kašpar, Matějíček, Stupka, Zigmund

pohled z tribuny: dneska byl k vidění vynikající zápas od obou mužstev, který nás všechny opravdu bavil; ve všech řadách, na všech postech náš tým dřel do úmoru, kde jsme nestačili bruslařsky či zkušenostmi, tam to kluci bohatě doháněli nasazením a bojovností; výborně zachytal Tomáš v bráně, Krajón vedle Vency roste zápas od zápasu, Kuba Velikovský nevypustí ani ň, Lucka s Martinem mi taky přijdou čím dál sehranější, na kombinace první pětky se často moc pěkně dívá, nejmladší kluci do toho dávají zápal a srdíčko...(snad jen jediná kritická poznámka - Adame, šikulo, sám to vážně nemůžeš uhrát, máš tam čtyři spoluhráče, kteří taky už něco s tou hokejkou umí:-); dneska prostě parádní týmové vystoupení v extraligové aréně Rondo, náš nejlepší zápas v sezóně;

10.kolo

28.10.2014

HC Blansko  :  VHK Vsetín

2:9   (0:3) (0:5) (2:1)

góly VHK Dědek 3+0, Turek 3+0, Urban 1+3, Kuchařík 1+2, Velikovský 1+0, Hrňa 0+2, Vávrová 0+1

střely na branku:   15:46

sestava: Křenek T. (30. Hrabina) - Velikovský, Vávrová, Dědek, Kuchařík, Antolák - Machů, M.Kašpar, A.Kašpar, Turek, Urban - Hrňa, Stupka, Zigmund

pohled z tribuny: domácí už zdaleka nebyli tím bezbranným souborem, který v polovině září dorazil na Lapač, nicméně od začátku bylo zjevné, kdo bude na hřišti pánem; první dvě třetiny byly zcela v naší režii, šancí každou minutou přibývalo, ve druhé třetině soupeř dokonce ani jednou nedokázal vystřelit na našeho gólmana; dnes nám sice trochu vázla koncovka, ale "kolektivní pojetí" hry bylo úplně od všech perfektní, Kuba Velikovský si dal svůj první soutěžní gól parádní ránou od modré (gratulace), Maty Hrabina taky myslím při ostrém testu v bráně nezklamal; ve 3.třetině kluci trochu polevili, ale už vlastně nebylo o co hrát; celkově pochvala všem, zápas s předpokládaným a "povinným" vítěztvím kluci s přehledem zvládli;

11.kolo

2.11.2014

Hodonín :  VHK Vsetín

11:3   (6:0) (3:0) (2:3)

góly VHK : 47:00 Kuchařík (Dědek), 47:45 Kočí, 51:55 Půček

střely na branku:   33:21

sestava: Křenek T. (30. Hrabina) - Kočí, Machů, Dědek, Půček, Kuchařík - Vávrová, Velikovský, Antolák, Urban, Krajčík - M.Kašpar, Hrňa, Zigmund

pohled z tribuny: Hodonín nám ukázal proč je v soutěži suverénně první a dosud ještě neprohrál; domácí to hrají prakticky výhradně s šesťáky 2003, kteří jsou navíc výborně bruslařsky vybavení; pro naší prořídlou sestavu to byl zkrátka neřešitelný rébus, nikdo na ledě neměl absolutně na nic čas, domácí nás pořád dobruslovali, všechno blokovali, vrhali se do přihrávek i našich pokusů o střelbu a když už se konečně něco povedlo, byl tam jejich výborný gólman; snaha byla sice veliká, ale výkonostně jsme na Hodonín zkrátka neměli; dneska jsme selhali v koncovce, příliš se nedařilo ani Tomášovi v brance (řada gólů byla opravdu laciných, ale to se prostě někdy stává), pořád jsme hráli v oslabení (8 vyloučených je vážně moc), naše nejúdernější síla byla neustále roztržená...; v závěru utkání nám domácí dovolili výsledek korigovat, ale to už byla jen kosmetická úprava; pro mladší kluky bezesporu velká zkušenost a pro všechny (doufám) motivace do dalšího tréninku.

12.kolo

16.11.2014

VHK Vsetín  :  Břeclav

9:7   (4:2) (2:2) (3:3)

góly VHK : 5:03 Půček (Dědek), 8:39 Kočí,14:40 Kuchařík (Půček, Kočí), 16:22 Urban (Hrňa), 28:19 Půček (Kočí), 35:10 Půček (Dědek, Kočí), 46:22 Kočí (Půček, Kuchařík), 51:10 Dědek (Půček, Kuchařík), 58:59 Půček

střely na branku:   47:24

sestava: Růžička - Kočí, Polách, Dědek, Půček, Kuchařík - Mikula, Machů, Turek, Urban, A.Kašpar - Vávrová, Velikovský, Antolák, M.Kašpar, Hrňa - Zigmund, Matějíček

pohled z tribuny: oboustranně vynikající zápas, skvělý, napínavý hokej až do poslední minuty; tenhle zápas se mi strašně líbil, soupeř z Břeclavi byl opravdu výborný a celý náš tým vydal ze sebe podle mě to nejlepší co v něm je; k třaskavé atmosféře zápasu na hřišti i v hledišti pak nemalou měrou přispěli oba rozhodčí, kteří z nepochopitelných důvodů šli našemu týmu pěkně "po krku" a neustále dávali Lvům šanci k návratům do utkání (tihle dva pruhovaní kluci...to byla vážně hrůza); většinu našich gólů sice obstarala první pětka, která ze "lvů" svojí pestrou hrou v každém střídání dělala neškodné "kočky", ale dneska fantasticky zahráli opravdu všichni ve všech řadách a musím jen a jen chválit, chválit a zase chválit - kluci a Lucko, tohle bylo perfektní!!!; naprosto skvěle nám zachytal Růža, Kašpeci lítali po ledě, Adam Hrňa vykouzlil pár pěkných nahrávek, viděl jsem evidentní snahu o souhru a kolektivní hru, zdobila nás na všech postech úžasná bojovnost...; soupeře jsme podle mě naprosto zaslouženě porazili, výrazně jsme jej přestříleli a náš tým byl prostě lepší; jen tak dál a můžeme porazit každého:-)

13.kolo

17.11.2014

Znojmo : VHK Vsetín

5:19   (4:9) (1:4) (0:6)

góly VHK : 3:00 Kuchařík (Dědek), 6:00 Dědek, 6:40 Turek, 7:15 Kočí (Dědek), 10:00 Dědek (Kuchařík), 10:30 Kuchařík (Polách), 12:30 Turek (Machů), 17:30 Dědek, 18:00 Urban, 24:10 Mikula (Machů), 29:00 Turek (Kočí), 33:00 Urban, 36:20 Kuchařík (Kočí), 46:30 Hrňa (Dědek), 49:20 Dědek (Kuchařík), 50:00 Půček (Kuchařík), 52:20 Kuchařík (Kočí, Dědek), 54:00 A.Kašpar (Urban), 55:12 Kuchařík

střely na branku:   22:62

sestava: Křenek T. (40. Marek) - Kočí, Polách, Dědek, Půček, Kuchařík - Mikula, Machů, Turek, Urban, A.Kašpar - Vávrová, Velikovský, Antolák, M.Kašpar, Hrňa - Stupka, Zigmund, Matějíček

pohled z tribuny: po neuvěřitelně divoké 1.třetině, která přinesla málo vídaných 13 gólů (!), se hra obou týmů ve zbytku zápasu poněkud zklidnila, nicméně tempo udávalo prakticky po celý zápas jen naše mužstvo; podobně jako v sobotním duelu s Břeclaví jsme hráli výborně ve všech řadách (snad jen Tomáš Křenek v brance prožil poněkud nešťasný zápas, když si dvě třetiny téměř nesáhl na kotouč a přesto ho lovil 5x ze sítě...); jako obvykle domácí nevěděli kam dřív skočit při pobytu naší první pětky na ledě, ale dneska bych opravdu rád vyzdvihl hru našich dalších pětek, která už začíná mít řád, bylo tam spousty nahrávek a pěkných akcí, Vojta Mikula a Pepíkem Machů byli po celé utkání v obraně výborní, Adam Turek, Urbi i Tonda Kašpec si to dávali, Lucka nám předvedla odvážné sólíčko přes celé hřiště, kluci z třetí a čvtrté řady se taky dostali do pár pěkných šancí....zkrátka, na naší hru se kompletně dobře dívalo a domácí z nás byli pěkně nervní (obzvláště pak jejich trenér, který by asi u mládeže neměl pracovat - očití svědci vědí, o čem mluvím); domácí pak předvedli několik velmi nešetrných zákroků, místní rozhodčí to moc nezvládali a závěr utkání poznamela mela, v níž se náš kapitán rozhodně neztratil:-); a nakonec nemůžu než vyseknout poklonu Tomovi (Petrovi i Markovi), který při svém debutu v bráně parádně odchytal celou 3.třetinu, připsal si 11 zákroků, ani jednou neinkasoval a kluky hodně podržel; tohle bylo další vydařené vystoupení našeho týmu v soutěži.

14.kolo

22.11.2014

VHK Vsetín  :  Warrior Brno

11:4   (4:0) (1:2) (6:2)

góly VHK : 1:02 Urban (Kuchařík, Machů), 5:52 Urban (Kuchařík, Dědek), 11:23 A.Kašpar (Turek), 12:58 Hrňa (Velikovský). 33:45 Kuchařík (Dědek, Urban), 41:06 Kuchařík (Urban, Dědek), 41:49 L.Stodůlka (Mikula, Turek), 43:40 Dědek (Kuchařík), 47:52 Urban (Dědek), 57:21 Kuchařík (Urban, Dědek), 59:09 Turek (A.Kašpar, Mikula)

střely na branku:   51:13

sestava: Křenek T. (30. Hrabina) - Polách, Machů, Dědek, Urban, Kuchařík - Mikula, Krajčík, Turek, Stodůlka L., A.Kašpar - Vávrová, Velikovský, Antolák, M.Kašpar, Hrňa - Zigmund, Matějíček, Hradil

pohled z tribuny: výhra s předposledním týmem soutěže se asi čekala a i celá 1.třetina byla jasným důkazem toho, že obě mužstva jsou výkonostně diametrálně jinde, byla to víceméně hra na jednu branku, "válečníci" byli spíše takovými neškodnými vojáčky a za dvacet minut se jim podařilo vystřelit na našeho gólmana jen 2x; nic tedy nenasvědčovalo nějakým komplikacím, opak byl však pravdou; do 2.třetiny totiž vstoupili naši kluci až příliš bohorovně, každý si chtěl dát góla, a trochu jsme soupeře nechali hrát; ve třetí části ale kluci zase přidali, soupeře zmáčkli a celkem v pohodě dokráčeli k další výhře v soutěži; ještě bych ocenil povedený výkon Matěje Hrabiny, který toho zatím sice moc v soutěžních zápasech neodchytal, ale dneska se mu v bráně velmi dařilo a několikrát (zejména v té vlažné 2.třetině) kluky pořádně podržel;

15.kolo

23.11.2014

VHK Vsetín : Brumov-Bylnice "B"

10:6   (5:1) (3:1) (2:4)

góly VHK : 5:23 Půček (Kuchařík), 8:16 Kuchařík (Půček), 13:17 Půček (Kuchařík, Dědek), 14:55 Turek (Urban, Krajčík), 17:18 Turek (Krajčík), 26:43 M.Kašpar (Hrňa), 34:46 Turek (Kuchařík), 37:20 Urban (Mikula), 48:09 Machů (Kuchařík), 51:42 Turek (Krajčík, Urban)

střely na branku:   29:22

sestava: Růžička (40. Hrabina) - Polách, Machů, Dědek, Půček, Kuchařík - Mikula, Krajčík, Turek, Urban, A.Kašpar - Vávrová, Velikovský, Antolák, L.Stodůlka, M.Kašpar, Hrňa

pohled z tribuny: byl jsme zvědavý, s čím na nás Brumov vyrukuje, protože u nich to byli všechno výborní bruslaři a dobře se na ně dívalo; dneska nebyli o nic horší, nicméně herně měl náš tým přeci jen navrch; už to není náhoda, oproti zápasům ze září či října si kluci daleko víc nahrávají, útočníci začali využívat ke hře i obránce (kteří tam nestojí jen tak), a ještě nedávno řada nezkušených zelenáčů si na ledě mnohem víc dovolí a věří si, celý tým nám roste před očima a je to paráda; hra už přestává stát na pár jedincích, ale jsme schopni soupeře přehrát ve všech řadách; dneska jsme po dvě třetiny trpělivě navyšovali skóre, nicméně soupeř byl hodně kousavý a mnohokrát velmi nebezpečně zaútočil (Růža ale spolehlivě všechno lapil); nebyl to z naší strany žádný válec, ale to je vlastně pro kluky dobře, jinak by se nikam neposunuli; ve 3.třetině nám to už moc nešlo, Matějovi v brance to taky zrovna nelepilo a Brumováčci ten výsledek aspoň trochu stáhli; nicméně tým zaslouží pochvalu, šlape nám to a nic bych za to nedal, že míříme na "předvánoční" druhou příčku celé soutěže, na což by asi nikdo z nás před začátkem sezóny nevsadil;

16.kolo

30.11.2014

Vyškov : VHK Vsetín

9:6   (3:3) (2:2) (4:1)

góly VHK Turek (Kuchařík, Dědek), Dědek, Dědek, Stodůlka L., Turek (Kuchařík, Dědek), Kuchařík (Dědek)

střely na branku-

sestava: Růžička (Křenek T.) - Polách, Machů, Dědek, Turek, Kuchařík, Velikovský, Mikula, A.Kašpar, Antolák, Stodůlka L., M.Kašpar, Vávrová, Hrňa, Stupka, Matějíček

z doslechu: vyrovnaný zápas, v němž kluci spálili řadu tutovek a domácí rozhodčí nás tak trochu "zařízli".

17.kolo

6.12.2014

Technika Brno  :  VHK Vsetín

8:7   (3:3) (2:2) (3:2)

góly VHK : 3.Juráň (Machů), 7. Velikovský (Hrňa), 16. Dědek (Kočí), 26. Dědek (Polách), 37. L.Stodůlka (Kočí), 41. L.Stodůlka (Kočí), 59. Dědek (Kočí)

sestava: Křenek T. (Růžička) - Polách, Kočí, Dědek, Turek, Kuchařík, Velikovský, Mikula, Antolák, Stodůlka L., Machů, Juráň, Vávrová, Hrňa, Matějíček

z doslechu: kluci měli mraky šancí, minimálně první třetinu jsme byli výrazně lepší, ve třetí třetině jsme soupeře mačkali, domácí jen vyhazovali, kluci dřeli "na krev", ale ten vyrovnávací gól né a né padnout; nepochybně vyrovnaná hra, v níž jsme si zasloužili aspoň bod, soupeř lepší nebyl, ale body bohužel zůstaly v Brně;

18.kolo

7.12.2014

VHK Vsetín : Kometa Brno

6:8   (1:3) (2:3) (3:2)

góly VHK : 6:48 Dědek (Stodůlka, Polách), 26:04 Dědek (Kuchařík), 31:05 Dědek (Kuchařík, Velikovský), 47:10 Dědek (Stodůlka, Polách), 51:50 Kuchařík (Dědek Polách), 57:50 Dědek (Stodůlka, Kuchařík)

střely na branku19:26

sestava: Růžička (30. Křenek T.) - Polách, Velikovský, Dědek, Stodůlka L., Kuchařík - Mikula, Machů, Antolák, Turek, Urban - Juráň, Vávrová, Hrňa, Matějíček, Stupka

pohled z tribuny: na Kometě jsme sehráli asi nejhezčí a nejlepší utkání celé sezóny, ale dneska to byl pravý opak, zápas byl totálně kostrbatý a rozháraný, klukům se nedařilo nějak hokejově přejít do pásma soupeře, moc nám to prostě nešlo; 5 gólů z těch šesti jsme dali v přesilovce, jinak jsme po celý zápas nebyli schopní něco kloudného vymyslet; kluci z Komety byli šikovní, ale postupem času taky uvadali a tak nám zápas sklouzl do jakési tahanice, v níž se dlouhé minuty vcelku nic zvláštního na ledě nedělo; myslím, že jsme zaslouženě prohráli, soupeře jsme za 60 minut v zásadě nijak nezmáčkli a k jeho brance jsme se až na výjimky (hlavně v přesilovkách) v podstatě nedostali; prohra mě mrzí o to víc, že Kometa dneska žádný oslnivý výkon nepředvedla a ty dva body jsme jí fakticky věnovali; škoda.