VHK - Viťaz Podolsk (RUS)      4:12   (góly VHK:  Půček 2, Kočí 2)

1.kolo

15.9.2013

VHK  Vsetín  :  PSG Zlín

8:5   (3:2) (2:2) (3:1)

góly VHKPůček (O.Hradil), O.Hradil (Kočí), Kočí (Půček, Polách), Kočí (Půček), Půček (Urban), O.Hradil (Půček), O.Hradil, O.Hradil (Kočí)

střely na branku:   21:45

sestava: Krňa (32. Hamrla) - Mikl, Polách, Kočí, Půček, O.Hradil - Vaščák, Kovář, Kuchařík, Urban, Slovák - M.Kašpar, A.Kašpar, Hrňa

pohled z tribuny: vyrovnané utkání, v němž byli naši kluci efektivnější v koncovce; oba gólmani nás hodně podrželi, náš první útok soupeře výrazně přehrál, ale i ostatní naše lajny podaly bojovný a dobrý výkon - 1.utkání sezóny se klukům povedlo

2.kolo

22.9.2013

HC Uherské HradištěVHK Vsetín

5:7   (2:2) (0:1) (3:4)

góly VHK :  11:48 Sousedík (Kočí), 17:40 Půček (Kočí), 29:08 Kočí (Půček), 44:23 Kočí (Půček), 54:20 Dědek (Kočí, Půček), 54:42 Kočí (Půček), 58:17 Kočí (Půček, Dědek)

střely na branku:   50:25

sestava: Krňa - Vaščák, Kovář, Kočí, Půček, Dědek - Mikl, Polách, Urban, Sousedík, M.Kašpar -  A.Kašpar, Hrňa, Vávrová

pohled z tribuny: soupeř byl starší a místy to bylo na ledě dost znát, nicméně - Krňous byl dneska jak fantom, první řadě to zase lepilo a všichni v týmu od první do poslední minuty vzorně bojovali - není to sice prozatím žádná hokejová hitparáda, ale k vidění bylo na naší straně i několik moc povedených hokejových akcí; a velká pochvala všem čtyřem obráncům!!!

3.kolo

28.9.2013

VHK Vsetín  :  HC Uherský Ostroh

2:4   (0:2) (1:0) (1:2)

góly VHK :  26:06 Kuchařík (Sousedík), 54:20 Kočí (Půček)

střely na branku:   37:26

sestava: Krňa - Vaščák, Kovář, Kočí, Půček, Dědek - Mikl, Polách, Urban, Sousedík, Kuchařík - Vávrová, A.Kašpar,  M.Kašpar, A.Hradil, Hrňa, Slovák

pohled z tribuny: popravdě řečeno, tak trochu nečekaná prohra, ale dneska to strašně "dřelo", puky se k nám neodrážely, klukům to odskakovalo od hokejek, zvonily tyčky, souhra strašně vázla...zkrátka, nedařilo se vůbec nic, a k tomu se přidal vynikající gólman soupeře, který lapil možné i nemožné (byl fakt dobrej, i když údajně r. 2001, což by samozřejmě být nemělo); z našeho týmu ale rozhodně musím mezi všemi vyzdvihnout Krňouse, který v bráně zachytal opravdu výborně a dlouho nás držel nad vodou.

4.kolo

29.9.2013

VHK Vsetín  :  HC Uherský Brod

22:2   (7:0) (6:1) (9:1)

góly VHK :  1:30 Wabi (Půček), 2:28 Urban (Slovák), 7:48 Dědek (Kočí), 13:14 Dědek (Půček), 17:59 Urban (Slovák), 19:34 Dědek (Wabi), 19:44 Kuchařík, 21:21 Slovák (Kuchařík), 24:09 Kočí, 28:25 Kočí (Půček), 32:19 Dědek (Kočí, Půček), 35:22 A.Hradil (M.Kašpar), 36:40 Wabi (Kočí), 40:31 Dědek, 41:19 Slovák (Polách), 43:03 Kočí (Půček), 44:53 Dědek (Půček), 45:39 Kuchařík (Slovák), 52:38 Půček (Wabi), 52:54 Urban, 56:22 Kočí (Půček), 60:00 Dědek (Půček)

střely na branku:   63:10

sestava: Krňa (32. Křenek) - Kočí, Vindiš, Půček, Dědek, Wabi Calaba - Kovář, Polách, Urban, Slovák, Kuchařík - Vávrová, A.Kašpar, M.Kašpar, A.Hradil, Hrňa

pohled z tribuny: kluci z Brodu podle jejich dosavadních výsledků neměli být pro nás těžkým soupeřem a na ledě se papírové předpoklady skutečně již od prvních minut potvrdily; soupeře jsme jasně přehrávali ve všech řadách, všichni si dneska s chutí zastříleli a je jen velká škoda, že si nějaký ten gól navíc nedali i kluci ze třetího útoku (takový Adam Hrňa měl fakt pekelnou smůlu, nebo třeba Lucka na svém nečekaném výpadu z obrany...fakt škoda); výsledek rozhodně nelze přeceňovat (soupeř byl opravdu slabý), nicméně pro zvýšení sebevědomí a chuť do dalších zápasů to byl nepochybně prima zápas.

5.kolo

5.10.2013

HK Kroměříž  :  VHK Vsetín

16:1   (4:1) (5:0) (7:0)

góly VHK :  4:30 Půček (Kočí)

střely na branku:   69:18

sestava: Krňa (32. Hamrla) - Kočí, Vindiš, Půček, Wabi Calaba, Kuchařík - Kovář, Polách, Urban, Sousedík, A.Kašpar - Mikl, Vaščák, Vávrová, Slovák, M.Kašpar

pohled z tribuny: lídra tabulky jsme chtěli potrápit a být mu důstojným soupeřem; ani jedno se nám absolutně nepovedlo; první pětka hrála naprosto podprůměrně a ostatní nevybočili ze svého standardu (nejbojovněji si na ledě počínal třetí útok a zaslouží určitě pochvalu); nicméně v řadách soupeře nastoupilo 6 hráčů r. 2002 a byl to zkrátka fičák - bruslení, práce s pukem, osobní souboje...; na tým Kroměříže se dobře dívalo, působil velmi kompaktně a nezbývá, než soupeři pogratulovat k zaslouženému vítězství; snad jej v některém z příštích utkání dokážeme potrápit víc.

6.kolo

12.10.2013

VHK Vsetín  :  HC Brumov-Bylnice

3:7   (1:2) (2:2) (0:3)

góly VHKDědek, A.Kašpar (Sousedík), Půček (Sousedík)

střely na branku:  údaj není k dispozici

sestava: Hamrla (30.Krňa) - Polách, Vaščák, Dědek, Půček, Kuchařík - Mikl, Vávrová, Slovák, Sousedík, Hrňa - A.Kašpar, M.Kašpar, A.Hradil

z doslechu: po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem, soupeře jsme tlačili a vytvořili jsme si celou řadu gólovek; bohužel kluci selhali v koncovce, k tomu se přidalo pár naprosto zbytečných chyb v našem obranném pásmu a prohra s hratelným soupeřem je na světě.

7.kolo

19.10.2013

HC Bobři Val.Meziříčí  :  VHK Vsetín

11:3   (4:1) (5:0) (2:2)

góly VHK :  11:47 Dědek (O.Hradil), 51:21 Dědek, 57:12 O.Hradil

střely na branku:   45:25

sestava: Krňa (32. Hamrla) - Kočí, Vindiš, Půček, Dědek, O.Hradil - Houser, Polách, Urban, Sousedík, Kuchařík - Mikl, Vaščák, Slovák, Žák, Zálešák

pohled z tribuny: tak jsme poznali posledního soupeře z naší soutěže; první poznatek - musím říct, že Kroměříž byla herně úplně někde jinde než Bobři z VM (je mnohem lepší); co dál?, tahle porážka se velmi špatně hodnotí...8 gólů z 11 nám dal jediný hráč - Luky Adámek, který buď čeká na modré čáře na brejk anebo se zapíchne před bránu a smrtelně zakončuje (v tom je skutečně vynikající a já před ním fakt smekám, protože...všichni v Kraji to celé roky vědí a on se přesto vždycky a v každém zápasem prosadí - nechápu); otázka je, jak dlouho se tahle hra VM dá praktikovat (rok, dva..., pak už to konečně kluci pochopí a před bránou si to pohlídají - Luky totiž nijak zvlášť nebruslí - můj dojem); další věc - dneska měl Krňous jeden z těch dnů, kdy zachytal naprosto podprůměrně (podle mě jdou určitě 4 góly totálně na jeho triko); a teď si nalejme čistého vína...přes všechny shora uvedené faktory byli malí Bobři dneska v zápase lepší(!) Proč? Vím, že na rozdíl od nás hráli jen na 2 lajny a jedna byla (střídmě řečeno) "trochu větší" (Sviták, Veselá, Adámek), vím, že nám tam napadaly v první části zápasu "pitomé" góly..., ale přiznejme si - Bobříci vyhráli zaslouženě, byli rychlejší u puku, perfektně přistupovali k hráčům a nedali nám zkrátka prostor k souvislejší protihře, psychika šla dolů a za stavu 1:6 už nedřou ani borci v extralize; Tak tedy příště, gratuluji soupeři!!!

8.kolo

26.10.2013

PSG Zlín  :  VHK Vsetín

3:1   (0:1) (1:0) (2:0)

góly VHKUrban (Sousedík)

střely na branku:    údaj není k dispozici

sestava: Hamrla (40.Krňa) - Kovář, Polách, O.Hradil, Urban, Sousedík - Mikl, Vaščák, Slovák, Žák, Vávrová - Heryán, A.Hradil

z doslechu: možná se čekal "příděl", ale nakonec to bylo z naší strany velmi vydařené utkání, které jsme ztratili až v samotném závěru; celý tým zaslouží pochvalu za velkou bojovnost, oba gólmani zachytali dobře; sahali jsme po bodu a i když to nakonec nevyšlo, předvedená hra vůbec nebyla špatná.

9.kolo

2.11.2013

VHK Vsetín  :  HC Uherské Hradiště

9:5   (6:1) (2:3) (1:1)

góly VHK :  7:17 Hrňa (Dědek), 10:00 Dědek (Sousedík),10:24 Půček (Sousedík, Dědek), 14:35 Dědek (Kočí, Půček), 15:35 Sousedík (Kočí), 16:39 A.Kašpar (Žák), 21:30 Žák, 38:20 Půček, 52:44 A.Kašpar (Kočí)

střely na branku:   47:39

sestava: Krňa (33. Hamrla) - Kočí, Kovář, Půček, Dědek, Sousedík - Polách, Vaščák, A.Kašpar, Žák, Vávrová, Hrňa

pohled z tribuny: vstup do utkání jsme měli naprosto parádní - 11 minut obě naše pětky soupeře doslova svíraly na jeho polovině, ujali jsme se zaslouženě vedení 3:0 a vypadalo to, že kluci z Hradiště jsou ještě v autobuse; pak přišla Krňousova minela (jinak chytal dneska moc dobře a vytáhl i několik efektních semaforů!!!), soupeř ožil a hra se začala mírně vyrovnávat; přesto jsme 1.třetinu dovedli k poměrně jasnému výsledku 6:1 a obě naše řady si vypracovávaly jednu šanci za druhou (první pětka často i po hodně hezkých kombinacích); 2.třetina však naopak z naší strany dobrá nebyla vůbec, kluci si zjevně mysleli, že to už půjde samo, opadl důraz, bruslení i týmovost, začalo se to tahat a kudrlinkovat v kličkách, druhá pětka postupně přestávala bruslit úplně, své minele se nevyhnul ani Páťa Hamrla a soupeř začal výsledek pozvolna korigovat...přesto jsme si udrželi bezpečný náskok z prvního dějství; ve 3.třetině se hrál oboustranně vyrovnaný hokej, ale v tom smyslu, že naše první pětka protivníka naprosto přehrávala, naopak soupeř dostával pod tlak pro změnu naši druhou pětici; utkání jsme už ale nepustili a myslím si, že dnes jsme nakonec zaslouženě vyhráli, neboť jsme celkově byli jako tým hokejovější a i těch tutovek jsme si rozhodně vypracovali víc; velká pochvala všem, jsou to nesmírně důležité body!!!

10.kolo

16.11.2013

HC Uherský Ostroh  :  VHK Vsetín

4:2   (0:2) (1:0) (3:0)

góly VHK :  2:53 Kočí, 6:24 Kovář

střely na branku:   29:30

sestava: Hamrla - Kovář, Kočí, Půček, Dědek, Kuchařík - Vaščák, Polách, A.Kašpar,  M.Kašpar, Žák - Vávrová, A.Hradil, Hrňa

pohled z tribuny: tahle prohra fakt bolí, chtěli jsme body, dvě třetiny jsme hráli opravdu výborně, ale nakonec nevezeme nic; 9:17, 6:7, 14:6 - to jsou poměry střel v jednotlivých třetinách a je na tom pěkně vidět, jak se v průběhu utkání přelila herní aktivita z našich hokejek na stranu domácích; soupeř nasadil do hry 9 hráčů r. 2002, my nikoho, a tahle fyzická převaha se nakonec ukázala jako rozhodující faktor; my jsme od prvních minut hráli "H"okej, první pětka soupeře často ničila kombinacemi, nad nimiž musel každý nezaujatý divák jen uznale pokyvovat (to byla prostě hokejová nádhera); klukům však již od konce 2.třetiny evidentně začalo fyzicky docházet a třetí třetinu až na pár tradičních výjimek nestíhal bruslit se starším soupeřem skoro nikdo (holt jsme měli mladší tým); fantasticky dnes zachytal Páťa Hamrla (to byl koncert v bráně), který nás dlouho držel v naději na bodový zisk; nakonec nás vlastně porazil jediný "přerostlík" z domácích řad (velikosti poctivého osmáka:-), který ve 3.třetině skoro neslézal z ledu a jeho tři sóla přes celé kluziště vše zvrátily na domácí stranu; a ten ostrožský gólman...o tom se možná některým našim borcům bude v noci zdát - prostě vynikající; taky musím opravdu vyzdvihnout hru našich čtyř obránců, Šima dřel do úmoru, Maty Vaščák někde cestou ze Zlína přibral jistotu a důraz, no a dvojice Kočí - Kovář, já nerad chválím, ale to byla prostě jednička s hvězdičkou; jelikož nás tahle prohra asi definitivně odsoudila k opakovanému novoročnímu putování po Brodech, Ostrozích a Hradištích, ještě budeme mít v sezóně dost příležitostí konečně ten Ostroh taky někdy porazit.

11.kolo

23.11.2013

HC Uherský Brod  :  VHK Vsetín

2:7   (0:3) (1:2) (1:2)

góly VHK :  11:11 Urban, 16:08 Krajčík (Turek), 16:34 Slovák (Sousedík), 35:39 Sousedík (A.Kašpar), 37:14 Krajčík (Turek, Mikula), 43:38 Sousedík (Urban), 57:52 Sousedík

střely na branku:   21:40

sestava: Krňa - Mikl, A.Kašpar, Slovák, Sousedík, Urban - Vaščák, Vávrová, M.Kašpar, Žák, A.Hradil - M.Kovář, Antolák, Mikula, Turek, Krajčík

z doslechu: názory očitých svědků jsou poměrně rozdílné, někdo je samozřejmě již trochu náročnější divák a viděl "ospalé" utkání, někdo je naopak z naší hry nadšený; dle trenéra jsme určitě byli v zápase hokejovější a celkově lepší, ačkoli oproti prvnímu zápasu s Brodem na Lapači bylo utkání herně i výsledkově mnohem vyrovnanější; výborně zahrála první pětka (z čísel vidím, že Milda řádil), a opravdu velmi příjemným překvapením pak byl nebojácný výkon našich nejmladších posil ze 4.třídy, kteří dokonce přispěli k vítězství dvěma brankami (paráda); je jasné, že jakékoli zaváhání s Brodem, který letos "drží" nelichotivý průměr 18 obdržených branek na zápas, by z naší strany bylo asi malou výsledkovou blamáží, ale zadarmo jsme výhru rozhodně nezískali; při absenci pětice tradičních opor celý tým zaslouží za svůj výkon velikou pochvalu; vzhledem k vývoji tabulky a našim zbývajícím zápasům je již nyní vysoce pravděpodobné, že Uherský Brod ve zbytku sezóny potkáme ještě 4x (to mě trochu děsí)

12.kolo

30.11.2013

VHK Vsetín  :  HK Kroměříž

3:6   (1:4) (0:1) (2:1)

góly VHK : 13:09 Dědek (Půček), 40:51 Kočí (Dědek, Půček), 43:23 Dědek (Půček)

střely na branku:   22:49

sestava: Hamrla (29.Krňa) - Kočí, Kovář, Půček, Dědek, Kuchařík - Polách, Mikl, Urban, Sousedík, Slovák - Vaščák, Vávrová, A.Kašpar, Žák, M.Kašpar, A.Hradil

pohled z tribuny: málem se nám urodila výsledková senzace, v utkání jsme za soupeřem, který prakticky neprohrává a už dva roky nám v každém zápase "nasype", totiž nijak zvlášť nezaostávali; nevím čím to mohlo být, ale dneska přijel na Lapač naprosto hratelný soupeř, který sice měl ve svých řadách tradičně pár vynikajících bruslařů, několik starších hráčů a docela nás přestřílel, nicméně kdyby kluci neprospali první dvě třetiny a neměli k soupeři zbytečný respekt (aspoň tak se mi to jevilo), tak se mohlo stát opravdu cokoli (tutové šance byly totiž spíše na našich hokejkách); zápas bohužel příliš nevyšel Páťovi v bráně (Krňous dneska naopak zářil) a ve druhé třetině jsme herně vyloženě vyklidili pole, což je prostě velká škoda, neboť náš kvapík ve třetím dějství, který dokonce soupeře přiměl k time-outu, už na dohnání skóre zkrátka nestačil; za výkon ve 3.třetině zaslouží celý tým velikou pochvalu, a skutečnost jak se kluci rvali o výsledek a nic nezabalili ani za stavu 1:5 je na celém dnešním klání asi to nejpříjemnější zjištění (a nechci ani domýšlet jak by se soupeřem mohlo vykývat, pokud by Milda trefil z metru tu prázdnou bránu a snížilo by se na 4:5:-)))); a ještě jedno pozitivum - i když všechny naše góly zařídila první pětka, mě se dneska líbila ještě víc naše druhá pětice - jinými slovy je super, že už to přestává stát jen na několika jedincích a ostatní v týmu se zlepšují a sunou nahoru, paráda

13.kolo

7.12.2013

HC Brumov-Bylnice  :  VHK Vsetín

3:7   (0:4) (1:2) (2:1)

góly VHK : 2:47 Žák (Sousedík), 9:29 Kuchařík (Kočí), 14:22 Půček (Polách), 19:26 Žák (Urban), 20:21 Kuchařík (Dědek), 27:06 Dědek, 53:51 Dědek (Kuchařík)

střely na branku:   36:27

sestava: Hamrla - Kočí, Polách, Půček, Dědek, Kuchařík - Mikl, Vaščák, Urban, Sousedík, Žák - Vávrová, A.Kašpar, Slovák, M.Kašpar, Hrňa

pohled z tribuny: tak tohle bylo z naší strany velmi povedené hokejové představení; první dvě pětky hrály se soupeřem vyrovnanou partii, ba co víc, byli jsme podle mě o dost hokejovější, a to v zakládání útoků i v kombinaci (my jsme si nahrávali, soupeř to hodně tahal individuálně); byť nás Brumov celkově přestřílel, musím říct, že to byly střely buď z uctivé vzdálenosti anebo v době, kdy na ledě pobývala naše třetí pětice (ta prozatím na soupeře ještě nestačí, ale to se určitě zlepší), první dvě lajny se pod tlak soupeře moc nedostávaly; první třetinu jsme naprosto zaslouženě ovládli a domácím nasázeli po pěkných akcích 4 góly, což je jistě zaskočilo; pak jsme však prožili hororové druhé dějství, nikoli však herně (soupeř nás  nikterak nezmáčkl), ale z hlediska disciplíny - za katr postupně v rychlém sledu za sebou putovalo naprosto nevídaných 7 vsetínských hráčů (!) - asi poprvé v životě si na trestné poseděla třeba taková Lucka nebo Milda; 14 minut v oslabení, 2x jsme hráli ve třech...i když to v mnohých na tribuně budilo velké emoce, musíme si přiznat, že snad s výjimkou jednoho sporného zákroku to prostě z naší strany fauly byly; no, už je to pryč, možná byli rozhočí v této kategorii příliš úzkostliví, nevím, ale takhle se prostě hrát nedá; naštěstí se po úpravě ledu naši borci zklidnili a třetí třetina už byla plně v režii našich prvních dvou pětek, které soupeře naprosto přehrávaly a prakticky v každém střídání se hrálo jen v obranném pásmu Brumova; paradoxně jsme ale právě třetí třetinu, která mi přišla z naší strany už jako takový malý válec, brankově prohráli, nicméně výkon celého týmu nás všechny opravdu potěšil; závěrem musím zmínit ještě naprosto fantastický výkon Páti Hamrly v bráně, dneska byl doslova jako zeď - klidný, spolehlivý, pohyblivý na brankovišti...prostě výbroný gólman, což klukům určitě strašně psychicky pomohlo; no a v sobotu jdeme zkusit ulovit toho bobra...třeba se zrodí překvapení:-)

14.kolo

14.12.2013

VHK Vsetín  :  HC Bobři Val.Meziříčí

1:3   (0:2) (0:0) (1:1)

góly VHK : 43:42 Půček (Kuchařík)

střely na branku:   21:22

sestava: Hamrla - Kočí, Polách, Půček, Dědek, Kuchařík - Mikl, Kovář, Urban, Sousedík, Žák - Vaščák, Vávrová, A.Kašpar, Slovák, M.Kašpar, Hrňa

pohled z tribuny: (je to naposled, tak to bude delší:-), tak nám ten bobr zase utekl z našich pastí a další lov už zkusí napřesrok kluci z r. 2004:-); nevím, zda nějak zafungovala moje páteční diskuse na fóru s "odborníkem" z VM, ale Bobři oproti všem předešlým utkáním, která kdy s námi hráli, nastoupili k utkání s hodně mladým týmem, prakticky bez hráčů r. 2002; hrála se tudíž absolutní "rovina", a to se mi samozřejmě moc líbilo; Bobříci na nás vletěli se vší parádou a prvních deset minut naši kluci působili na ledě velmi zaraženým dojmem; kluci se nějak nemohli dostat do tempa a obrovským problémem bylo vůbec dostat puk do středního pásma a rozjet se; hra se však po úvodním náporu soupeře začala pozvolna srovnávat až se od 2.třetiny srovnala úplně a až do konce zápasu byl k vidění totálně vyrovnaný zápas jaký s Bobry skoro nepamatuji (poměr střel na branku hovoří jasně); kluci z Valmezu se ujali vedení zkraje 1.třetiny po pěkném individuálním průniku Bobříka a střele z levého kruhu, kterou Páťa Hamrla bohužel lapačkou promáchl (nicméně žádná pumelice ani nechytatelně umístěná věc, podle mě velmi laciná branka po hrubce našeho gólmana, který dnes jinak podal výborný výkon); druhá branka v naší síti rovněž nepatřila zrovna mezi kandidáta na zlatou přilbu - nahozený puk vedle naší brány se odrazil od zadního mantinelu přímo před naší bránu (to je v hokeji celkem normální jev, že), nicméně zde stojící trojice našich hráčů jen zaskočeně na puk "dohlížela" až dojíždějící hráč soupeře pohodlně doklepl puk do naší brány (mimořádně laciná branka); jestliže první dějství bylo z naší strany jakoby zahřívací, od druhé třetiny už kluci začali pro změnu zahřívat brankáře Bobrů; do konce utkání jsme si pak vypracovali minimálně pět-šest takových tutovek, které by normálně měly končit v bráně, bohužel gólman soupeře byl prostě excelentní, ničil nás skvělými zásahy a držel svůj tým (palec nahoru); na druhé straně Bobříci hrozili už spíše z brejkových situací, nicméně byli neustále velmi nebezpeční a brusliví; hrálo se pěkně v tempu s šancemi na obou stranách; my jsme však puk do brány soupeře nedostali a tak přišel ve 3.třetině nečekaný trest - dali jsme si velmi nešťastně vlastní gól!!! obránce hrábl do puku, který snad šel dokonce úplně mimo naší branku, a pěkně jej usměrnil do Páťova protipohybu (smůla smůlovatá, gól zadarmo); prohrávali jsme 0:3, ale nic jsme nebalili, dokonce bych řekl, že nás to ještě více vybudilo a v té třetí třetině už jsme podle mě byli o kus lepší než náš soupeř; náš gól visel na vlásku a taky že přišel - po opravdu krásné celoplošné kombinaci od naší branky, ťuk, ťuk, ťuk a Pučis byl najednou sám před brankářem, kterého konečně taky někdo překonal; přes enormní snahu se nám však až do konce zápasu skórovat nepodařilo, přičemž asi nejblíže gólu jsme byli při drtivém tlaku naší první pětky na přesilovce (tady Bobříci skutečně nevěděli kde jim hlava stojí a ten gól by tomu fakt slušel); zkusili jsme ještě power-play...ale prostě nic, nic, nic; střelecká nemohoucnost nás v zápase dostihla v plné parádě; takže, když to shrnu, dnes zvítězil vyloženě šťastnější tým a my si určitě můžeme říct, že se nemáme za co stydět a kluci opravdu prohráli až po lítém boji a naprosto se ctí; soupeři je třeba sportovně pogratulovat k vítězství, hrál skutečně velmi dobře a obětavě, no a budem se těšit někdy na další srovnání:-);